Prijava

e ova tema je vise za pijandure posto je najcudnije mesto za ove sto ne piju verovatno na podu pored kreveta. Dakle koje je najcudnije mesto na kojem ste se probudili posle alkoholisanja

Na WC šolju svučenih gaća, pa me majka sutradan pitala drogiram li se, onda pored ulaznih vrata od kuće, zaboravio sam bio ključ od kuće, pa sio i naslonio se jer sam čeka' brata da se vrati iz grada i zaspao. Drug me zateka' u upaljeno auto kako spavam, jer sam ga bio upalio i navio alarm na telefon da me probudi. Isto veče me je i majka našla u naselje đe živim sa otvorenim vratima od auta, tu sam samo bio otvorio vrata da se ispovraćam, ali me je san bio prevario.
Prije nekoliko godina, bili ja i moja dva druga za Novu godinu u Budvu, i kad smo se vraćali za Podgoricu s autobusom, ja zaspem u sedište. Stigli mi na stanicu, i drug me budi i veli "Spavaj ti, odo' ja do kuće, vr'ćem se odma'.". "Aj" reko', a ovi što su čuli smijali su mi se.

haha ☺ mene su nekoliko puta unosili u kucu.....a jednom sam se probudio za separeom sav prekriven jaknama, ja gleam sta e ovo kad ono mene ostavili tu da spavam i pokrili jaknom i kad god je neko doso on baco na mene jaknu posto je mislio da se tu ostavljaju....bilo preko 50 jakni na meni

bilo je to pre par godina. Vraćali se ja i dečkom sa neke žurke, mnogo pijani. Ušli u stan, usled silnog zajebavanja i teturanja sapleli se o obuću, koja kod mene u hodniku nikad ne stoji sređena, i kako smo dotakli patos, tako smo zaspali i probudili se posle 4 sata ukočeni, ne verujući kako smo tu ostali uopšte.

U nepoznatom hotelu u Firenci.

Jedan Ciganin, Muro, vidio sam ga kako mrtav p'jan spava na klupu dok pada kiša, a našao sam još jednoga drugoga Ciganina kako spava na palete od moje tezge, a bilo je manje od 5 stepeni duva jak hladan vjetar. Mrčo me ni čuo nije bio kad sam bio otvorio vrata. Moga' je lipsat'.

pa i moj neki drug sedeo na klupi a kisa lije....mi sve svi sklonili sam on osto jer nie ni primetio da pada kisa

Sad se setih, putova' ti prije nekoliko godina ja sam sa severa Crne Gore put Podgorice, znači 200 kilometara je bilo puta, i kako nisam ima' što da radim dok sam čeka' kombi, sednem u kafanu i popijem četiri zidarska piva (ukupno 2 litra). Nap'janim se ja, ali normalno hodam i pričam. Uđem u benzinsku pumpu da kupim kutiju Orbita da mi se ne oseća iz usta, a oni nemaju, te sam mora' žvakat' neko slatko sranje od žvaka. U kombi mi je glava sama padala, i tako sam se ne znam ni ja koliko puta probuđivao i zaspavao, a jedna đevojka što je seđela pored mene, svo vrijeme mi se smijala. Žalim samo što se samo "slučajno" nisam naslonio na njenu sisu.

Pa sad ,radi spamovanja i ja da napisem nesto...:)Salim se.Dopala mi se tema.Jest' da nije najcudnije mesto ,al' sam jednom ,kad sam se vracala posle skole ,zakonjala na ponjavi ispred (nasih) ulaznih vrata.(Nije bilo kljuca ,al' je bilo umora...)

Ja sam uspio zaspati u kadi,jebes mi mater ako znam kako sam uso u nju.

Jednom sam se probudio na stepenistu,tacnije,naslonjen na gelender.Probudio me je osecaj padanja koji sam doziveo posto su me klinci iz komsiluka gurnuli niz stepenice.Sreca,bilo je to prizemlje,pa sam se skotrljao u podrum i nastavio da spavam.xD

mesto nije toliko cudno koliko su cudne okolnosti u kojima sam se probudio...
prosle god u exit kampu sam jedno vece spavao napolju u vreci (u prasini), ali se zadesilo da je to vece poceo da duva stravican vetar i da sam se ujurtu probudio u vreci punoj buba, granja i prasine a kako sam vezao wc papir oko ociju da me ne probudi svetlo dobio sam lep crn ten od prasine sem oko ociju gde je stajao papir... sreca pa sam poceo da kasljem od prasine i probudio se inace bi me pojele bube

Ja sam zaspala na wc solji.Nocu me udario jak proliv,i od silne visecasovne borbe sa stomakom sam se iscrpljena naslonila na vodokotlic i zaspala,jos uz to dehidrirala nacisto.Nije mi bilo dobro

Svaka cast svima ovima sto su postovali pre mene.Ja sam jednom zaspao na klupi u parku cekajuci drugove koji su trebali da svrate pa da idemo kuci,al zbog vinjaka sam zaspo a oni me zvali na fon,ja nisam cuo i probudi se ujutru.Onda ispred kucnog travnjaka,nisam imo snage da stignem do sobe.Na tavanu u senu,zbog umora tokom celonocnog voajerisanja,krio sam se od hajke koja krenula na mene.Ove zime u rupi od 1,5metra snega dok sam cekao,iz prethodnog razloga.

Na tramvajskoj stanici, posle sabijenih litar i nesto loze. Jebi ga, beše duga noć, a tramvaja nema nikako.

U kupeu voza koji je prošišao moju destinaciju.

na drvima tj slozaju od 5m

na autobuskoj u guci.....na betonu....vid sliku

На степеништу зграде суда у Новом Саду, у радно време