Prijava

Sad ce biti da lazem ali ziva je istina. Probudio sam se na "zubarskoj stolici" A otisao sam kod lekara opste prakse po opravdanje, kad smo se kao klinci dokazivali ko moze vise da popoje jel probudio sam se na krovu a leva ruka i noga u oluku punom vode i naravno padala je kisa, srecom pa je bilo leto.

tesko...
vise puta sam se probudio u tudjim kucama ne znajuci odkud ja tu, par puta ni ti gde sam se probudio nisu znali ko sam...
parkovi, autobuske stanice, separei su nesto sasvim normalno i regularno za normalne pijance :)
jednom sam se probudio u chenti na jezeru, a napio sam se u beogradu, i ne secam se da sam napustao beograd xD
ali od svega najvise mrzim kad se probudim u autobuskoj garazi u mladenovcu... to mi se 5-6 puta dogodilo :S

Najcudnije mesto gde sam se ja probudio bilo je u mom krevetu.

pa uvek se nadje neko da me odnese mojoj (ili svojoj) kuci, tako da se nikad nisam budila na nekom posebno zanimljivom mestu....
jaooooooo....kofi sop, amsterdam....vise tuzno nego cudno al jebi ga...

Kod kuće...Ubedljivo najčudnije mesto na planeti je moja kuća...

Na ribljoj pijaci.

Gluteus jel u crvenom petlu ili Jadranu

Jel u Novom sadu Riblja ili?

doduse, tad nisam ni znao da sam u novom sadu.

iz petrovaradina

Šalim se,J sam sutra u NS,pre podne,ako naiđeš cimaj,broj ti je tamo na četu

moram druze da strebam. resio sam da od nedelje ne idem na net uopste, a kamoli jos da pravim sranja. pa kad se resim bede, onda moze.

Nuklearni reaktor....
Sad će svi da kažu da serem,al istina. Posle posla smo otisli da nesto popijemo i pojedemo,i onako se drugarski rastanemo.I bas slucajno odemo u pečenjaru u Vinči,(ko je bio u dotičnom selu,sigurno je video mesaru sa velikom konjskom glavom pored puta,e odma do nje je i pečenjara)...
I tu naravno dobijem prekid filma,kasno da se vraćam kući(nema autobusa za moju vukojebinu tako kasno),odlučim da se vratim na posao i prespavam do ujutru,kako sam to skontao ja ne znam...
Ujutru se budim na stolu,kao da me je voz opalio,sasvim normalno ustanem,skuvam kafu,istuširam se,sačekam kolege sa smene,i odma na posao.
Kasnije sam hteo ovo češće da radim,al kad su šefovi saznali umalo nisam glavu izgubio...