Metalocalypse

  1. Jel gledao neko ovaj serijal?? Ako jeste, sta mislite o njemu, ako ne, jbg sta da vam kazem gledajte :D imaju na tjubu valjda neke epizode a i mogu da se nadju sajtovi na netu sa svim epizodama.

    inace malo je nezgodno razumjeti, zbog cudnih naglasaka, i cesto brzog govora ali iako ne shvatim sve sto kazu meni je serija odlicna, doduse ne bolja od south parka na primer ali opet vrlo dobra. Epizode su kratke (po 10tak minuta), radnja je obicno nebulozna a likovi jebu keve.

  2. Meni je 'nako ta serija. Verovatno zato što sam je gledala posle saut parka. Jer, posle saut parka, više ništa nije smešno.

  3. dobro, bar nisam jedini....
    odgledao sam samo prvu sezonu i sta znam, meni je dojajna serija

  4. Saut park je govno neviđeno.
    Metalokalips sam počeo da gledam pre 4 godine, i jebe kevu.
    Simpsonovi i Saut park su dva najveća govneta.
    Family guy
    American dad
    Cleveland show
    Futurama
    Metalocalypse
    Happy tree friends
    I ništa više ne priznajem.

    Btw imam Dethklok dva albuma ako nekom treba, u dobroj VBR kompresiji (oko 250 kb/s u proseku)

  5. samo Familly Guy, to je ono pravo.

  6. samo Familly Guy, to je ono pravo.

    Ha ha, it"s funny cuz it"s trueee ha ha :D

  7. buxno, očigledno nisi gledao American Dad.
    Dosta slično Family Guy-u, samo sa mnoogo boljim forama. :)

  8. jesam, doduše malo nešto (ipak je od istog kreatora), ali mi je nekako femili gaj baš prirastao k'srcu:)

  9. Ma svi su dobri. :)
    Osim Cleveland show-a. To mi je baš...blj.

  10. Ne dirajte Homera. Homer bog za sve

  11. Simpsonovi i Saut park su dva najveća govneta.

    Tek sad ovo vidim...lud čovek.

  12. ne znam kako da ga shvatimo ozbiljno kad je rekao da su Simpsonovi i Saut park govno lolo

  13. Ne dirajte Homera. Homer bog za sve

    +1

    "Ako je tako pametan, zasto je onda mrtav?"

    lolo

  14. Ja mislim da je Butchers Son hardcore, ovo je više laganica...

  15. eee i to sam gledao, ali mozda 3-4 epizode na tv-u prije godinu dana ili tako nesto, i bilo mi je bas do jaja, hvala sto me podsjeti da potrazim sad :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.