Prijava

e jebem ti igru... malo zaspeš i ne pobijediš

aj u kurac

Dzankee

Царимире, ПВТ.

Dzankee OBJASNIJO

Na PVT sve rečeno, Staklena SMEŠNA SI :)))

:oblači svetlucavu majicu i roze lonice, staje na šljokičave štikle i stavlja disko kuglu na glavu: Disko Storm iz in da haus!

ахаххахахахаха џД

ајде бре озбиљно поглеај пвтз

odgovorio sam ti :)))

Dzankee je našao potencijalno meso, takozvane RADODAJKE, šta milite da ćemo da ostanemo suva kurca. E pa varate se!!!

Na PVT sve rečeno, Staklena SMEŠNA SI :)))

Šteta što se to za tebe ne može reći. Pridev "tužno" mi pada na pamet. :/

Na PVT sve rečeno, Staklena SMEŠNA SI :)))

E moj ti...

Storma

:oblači svetlucavu majicu i roze lonice, staje na šljokičave štikle i stavlja disko kuglu na glavu: Disko Storm iz in da haus!

To je traži! Žurka sa tematikom osamdesetih!

ja sam možda glup, al ne kapiram ovo prozivanje... jel to zajebancija ili je baš zajebavanje

Storma idi čačkaj tabane!

JA I DZANKEE CARA DVA

Buri, to ti je onaj fazon kad neki ljudi imaju internu foru koja je samo njima smešna, pa pokušavaju da naprave budale od drugih, a u stvari ne kontaju da prave budale od sebe.

staklena

Buri, to ti je onaj fazon kad neki ljudi imaju internu foru koja je samo njima smešna, pa pokušavaju da naprave budale od drugih, a u stvari ne kontaju da prave budale od sebe.

Opet topla voda!

Ljubomora vlada!1

ОБЈАШЊАВАЊЕ

Storma idi čačkaj tabane!

Pa vidim da mi se neki gmaz nataložio na njima. Kad ga zgazim, samo zacvili: Lololo, gnječe pandana.

Buri, to ti je onaj fazon kad neki ljudi imaju internu foru koja je samo njima smešna, pa pokušavaju da naprave budale od drugih, a u stvari ne kontaju da prave budale od sebe.

aha, al onda ih lijepo staviš na ignore i gotova stvar... k'o j... ponekad iz sprdnje zalololoćeš ili jebeš i gotova stvar

Sokić od pandana. :) STORMA TABANIŠE!

STAKLENA KAPSLOKUJE!!! :)

Staklena što zavlačiš burija i stormu, dzankee zna da se ja zajebavam lolo

TO SU SVE PIČKE KOJE SAM POJEBAO DZANKEE, PA ČAK I OVU BUBULJIČAVU, TADA NIJE IMALA ČVABULJE