Prijava

I? Gde je novo V.M.O.? Prekinuo si igru,covece!

V.M.O. osobi koja prekida igru?

E jebi ga, ja se zamislio oko 11. septembra pa mi nije ni palo na pamet da nastavim igru. Dakle M.M.O. osobi koja prekida igru je = rasejanko!

V.M.O. igri V.M.O. ?

Super!Razvija KONSTRUKTIVNU diskusiju!

V.M.O. rasejanim ljudima?

Mnogo su rasejani :)))

V.M.O. retoričkim pitanjima?

Obožavam ih (valjda se primećuje)!

V.M.O. onima koji vole retorička pitanja_

Prosto im se divim!

V.M.O. obožavaocima onih koji vole retorička pitanja?

Granica između genija i ludaka, tanka je!
V. M. O. Statusu Srba u zemljama regiona?

Ništa bolji niti gori od statusa koji imaju i u samoj Srbiji.

V.M.O. origano začinu?

Kako gdje. U BiH je OK, za Crnu Goru ne znam, u Hrvatskoj mislim da su primorani da ih zvanično ne diskriminišu, ali neprijatnosti su sigurno prisutne. U Sloveniji i Makedoniji mislim da je OK.

V.M.O. psihijatriji?

Origano - prva liga!

Psihijatrija?

Prva liga!Zelela sam da specijaliziram psihijatriju ali sam otisla na kozne bolesti...

V.M.O. ljudima koji su promasili pofesiju?

Sjebali se za čitav život, a nažalost su u većini. Rijetki su oni što rade baš ono što vole. Mada mudrost jedna kaže treba voliti ono što radiš, a ne raditi ono što voliš.

V.M.O. o gastroenterolozima?

Dosadno zanimanje pa su i oni,valjda zato,dosadni.Ceo život zaviruju u digestivnu cev...i nije nešto uzbudljivo...

V.M.O. ginekolozima?

Hm... Znam samo tri kolege, koje su sa namerom izabrali tu profesiju, ostali - birali manje od dva, tri zla!
V. M. O. Kloniranju?

ginekolozi - Možda im ona stvar izgubi čar kad je svaki dan pregledaju.
kloniranje - zasad bi ga valjalo zabraniti

V.M.O. izlaganju suncu u ljetnom periodu od 10 do 16 sati bez kreme sa visokim zaštitnim faktorom?

Svejedno ćemo d'umremo, rak kože, rak pluća, rak grlića materice, rak dojke... Ma svejedno...
V. M. O. Kloniranju?

Sve najgore čak i sa najjačom mogućom kremom!!!

V.M.O. homeopatiji?

O kloniranju-sve najgore,takodje.

Homeopatija?

apsolutna glupost. U nekim homeopatskim preparatima aktivna supstanca je toliko razrijeđena da je ni nema. Bukvalno! Preporučujem njenu primjenu u situacijama kada nije potrebno liječenje nečim drugim jer je bolest isuviše benigna, kao i onda kada terapija pravim lijekovima ne pije vode, jer od bolesnika ionako nema ništa. E tada mu homeopatija može pomoći po principu placebo efekta.

Akupunktura?