100 stvari koje ne smeš da nisi uradio pre nego što umreš

  1. A daaj bre.
    Natovario i stovario 50 puta.

    +1
    Тео сам да зовем оне из Дрти јобс-а(или како већ зове она емисија на Дискаверију) да ме сликају, а не да пустају оне пичкице по цео дан.

  2. Biti MAĐAR bar na jedan dan, nositi drap odeću i lovu furati u kesu od zamrzivača!

  3. Kizo, brate, daj nešto što nisam uradio...

  4. Brejn, ae na spavanje.

  5. Izvrađati na pasja kola bilo koju poznatu ličnost!!!

  6. Gađati SNup doga kamenom na exitu dok se preserava na bini glupa čamuga!

  7. Gađati jajim sa terase ili uzeti iz kupatila preveliko ogledalo i drkati komšije iz obližnjih zgrada!

  8. Izvrađati na pasja kola bilo koju poznatu ličnost!!!

    Marija Šerifović - ružnija si uživo nego na tv-u.
    Je l' se računa ako Vladi Georgijevu kažem da nema pojma da peva? Al' je bilo iz zajebancije...

  9. Marija Šerifović - ružnija si uživo nego na tv-u.
    Je l' se računa ako Vladi Georgijevu kažem da nema pojma da peva? Al' je bilo iz zajebancije...

    Ne može da se računa. Ja sam recimo sudiji Radomanu vikao da nema pojma, dok sam bio na bajku naravno... ali ni to baš ne može da računa ali ajde. Jebao sam kevu pepersima sa tribine al džaba kada nisu mogli da čuju!

  10. ja sam onom milanu vasiću reko da je majmun.

  11. Што ја мислим да се ти шалио за то?

    Нисам брате, брз сам стварно до јаја! Али ако се рачуна Загреб, патике Рибок класик Србија и тробојка! Ту сам протрчао.

  12. dobro, za Mariju se računa.

    Pa nisam mu to rekao u prolazu. Sedeo sa čovekom.

  13. StefanKostic

    dobro, za Mariju se računa.

    Pa nisam mu to rekao u prolazu. Sedeo sa čovekom.

    Kapiram, ali bilo je iz zajebancije da ispadneš kul a ne da ga napušiš :) Nije hard core!

  14. AKo nisi vozio bulevarom 150 na sat kao da nisi ni živeo! Dakle, neka suicidnost većih razmera mora da dodje u obzir!!!

  15. mora da odslužiš vojsku.

  16. Zapata

    mora da odslužiš vojsku.

    Da, ali ne srpsku!

  17. neka suicidnost

    Покупио фабијом око 15-ак оних чуњева што раздвајају траке које раде и које не раде. Ишао сам око 140.

  18. има добрих, али има и за "како знам да си геј" тему...

  19. Završiti u zatvoru u nekoj drugoj zemlji.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.