100 stvari koje ne smeš da nisi uradio pre nego što umreš

  1. Покупио фабијом око 15-ак оних чуњева што раздвајају траке које раде и које не раде. Ишао сам око 140.

    TO buksnetino!

    Smatram da treba bar jednom u žživotu da se isklira pandur koji oće da te zaustavi, pa makar se i samo pravio da ga ne vidiš produžiš ustaljenim tempom!

  2. МОРАШ АЛИ МОРАШ да добијеш батине од пандура. Ваљане. Ја сам 3 пута од њих добијо такве порције, да то није нормално. Али увек ме корњаче шрафе, никако они ципелићи распали па да им вратим и запалим. Много сам брз, никад ме не би стигли!

  3. Doneti bombu na ispit, staviti je na sto i reći profesoru: "ako ja padnem, padaš i ti".
    Znam lika.

  4. Ja sam iskulirao pandura jednom, on mi reko da skrenem i da ga sacekam, a ja samo produzio.

  5. Završiti u zatvoru u nekoj drugoj zemlji.

    А брате, ја јесам, али је било са мном још 200 делија. У прагу. То ти се и не рачуна.

  6. DEfinitivno se mora muvati medicinska sestra neposredno posle operacije i šljapkati je po guzici dok ti menja infuziju, pa makar bila i debela krava!

  7. Onda moraš trubiti hendikepiranoj osobi na pešačkom prelazu jer se vuče, bez toga nidje!

  8. А брате, ја јесам, али је било са мном још 200 делија. У прагу. То ти се и не рачуна.

    Чак смо и џоинт заварили у ћелији, серем им се у затвор. Мада верујем да су то за нас само направили изузетак. А ганџу коју нађу - бацају у канту. оллололо то тамо све легализовано.

  9. DEfinitivno se mora muvati medicinska sestra neposredno posle operacije i šljapkati je po guzici dok ti menja infuziju, pa makar bila i debela krava!

    Je l' se računa ako je je zažvališ dok ti vadi krv iz ruke?

  10. Definitvno moraš razvaliti neku skupocenu tehniču opremu, tipa šutnuti liniju, baciti skener kroz prozor, razbiti digitalac ili novi mobilni o pod na sred ulice. Definitivno nikada ne smeš da nosiš mobilni u futrolici i da brišeš prašinu sa njega!

  11. Zadnja stavka: Da učestvuješ u takmičenju za Darvinovu nagradu.

  12. Je l' se računa ako je je zažvališ dok ti vadi krv iz ruke?

    NAravno, to već podpada pod napredniju kategoriju!

  13. БАРЕМ ЈЕДНОМ си морао да шпијунираш у женску свлачионицу (ДА ОВО ЗВУЧИ КАО ГЛУПИ АМЕРИЧКИ ФИЛМ), али ја сам ипак то морао да урадим, да видим како је. Врх је!

  14. Barem jednom si mora da šmekaš kako ti se ćale i keva jebu!

  15. не знам да ли се споменуло али, реално, мораш једном да ОДБИЈЕШ секс.

  16. buxna, u prvom i 7. Razredu.

    Cara, uleteo u sobu u tom trenutku. Računa se.

  17. don, nije 'tela da da. Posle kad je 'tela, ja nisam.

  18. don_brate

    не знам да ли се споменуло али, реално, мораш једном да ОДБИЈЕШ секс.

    Definitivno, nekada mora da ti se baš ne jebe a kada imaš vrhunsku priliku za to!

  19. MOraš da maltretiraš cigane učestalo, da imaš konstantan prezir prema njima i da ih smtraš za menj od čoveka ako planiraš da uspeš!

  20. или то урадиш чисто зато што се не очекује лололо

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.