100 stvari koje ne smeš da nisi uradio pre nego što umreš

  1. pod obavezno prići za susedni sto pun šabana i muvati nečiju ribu..al polupijan, ako si odvaljen ne računa se...

  2. definitivno moraš da se izdrkavaš na javiovoj defki i da ga jebeš kako ćeš mu nekada platiti vopsa pošto znaš da je matori poguzlija loolloollololo

  3. šta je poguzlija?...

  4. Poguzlija je halavac koji jede guzicom i očima a ne ustima :))

  5. I kad će da izađe top 100 predloga? Ja mislim da se nakupilo do sad...

  6. a jeb ga...ja mislio neko ko daje bulju...tu bi još pogodio....

    ne smeš da umreš ako ne daš bulju...bar jednom....

  7. istina, nema smsila živeti ako nikada nisi gajijo gej misili

  8. Ajde vehbijo finilizarj ovo pa napravi rang listu u vidu testa, daj neke granice pa da vidimo gde je ko u ovoj priči, da li smo totali promašal iili samo delimični

    PREDLAŽEM DA SE OD OVG NAPRAVI TEST

  9. Овако:

    Пре него што јебено баце твоје труло у свеже ископану раку, или те у маниру предака наших кремирају, овај рад да одрадиш.

    Начи! Прво се одрадиш мало алкохолом, па те онда упуцају комплекси што ко клинац ниси имао пара да јеш у мекићу распалом, док су буржујска деца у истом славила јебене рођендане. Онда одеш са тучицом шкеа у јебени мек, наручиш колко можеш шитмекова, прошверцујеш у торби пластикару вопса, са ортаком пурњаш и лочеш на тераси мека, и изваљујеш масне ЈЕБАЊЕ ТРОИКА фазоне на сав глас, док на мање од метар три фенси седамнаестогодишњакиње расправљају о својим љубавним јадима. Онда једну која је кренула ка кењари апиш за буљсона, онда попијете онај вопс и баците са терасе мека доле на паркинг њушкама са Бановца, јебем их уста чукаричка лололо

    Е, у следећем посту да набројим шта сам испунио са досадашње листе.

  10. I obavezno uraditi sa Zelenog Venca jer jedini ima terasu...

  11. Бановац брате, има на Бановцу тераса.

  12. Е, у следећем посту да набројим шта сам испунио са досадашње листе.

    Cilj je da se napravi lista od sto stvari...da se filtriraju najzanimljiviji predlozi, pa da pišemo šta smo uradili.

    Ali možeš ti i sada, koga boli ckura. :)

  13. Па ајд додрадим од досадашњих предлога, да видим шта сам чекирао, лако ћемо проширити листу. Чисто да сагледам ставке и да видим на колико сам посто хехе

  14. - Postani sudija za mis mokre majce

  15. Ja sam, mogu se pohvaliti, na dobrom postotku...ali ima dosta stvari koje sam odradio sa 15 godina koliko su banalne...

    Zato kad se proberu prave, ko prebaci 20-30 posto...taj JEBE. :)

  16. са ортаком пурњаш и лочеш на тераси мека, и изваљујеш масне ЈЕБАЊЕ ТРОИКА фазоне на сав глас

    OBJASNIJO

  17. Ajd' sad budi furundžija i izbaci ljubavni sok devojci u lice...

  18. Изнапушавај се преко нета са распалим аниме гиковима, тако да добијеш банчугу, али и повучеш са собом и њихове покемонске рчове.

    Не, не ајд реално. Попеглај се са ликом на трошарини због интернет свађе. То је толико тру. Тру је преблага реч.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.