100 stvari koje ne smeš da nisi uradio pre nego što umreš

  1. Da se ispisam nekome u pivo....

  2. Da sa nekom bembarom proletiš 200 km/h kroz naplatnu rampu i polomiš im onu tarabu.

  3. Да јебеш у Југу!Али искључиво у Југу , то је прави шмек....

  4. Jebote, bio sam spreman i da radim koks, ali sa ovim rnićem smo ušli u novu eru nekako...meni to taboo. Da napravim snimak, da. Da uđem u produkciju neke vrste...uf, mnogo bre zajebano, a nije smrtonosno. Ovo za juga objašnjava skroz.

  5. Sam polomiti kosti dvojici ili trojici kad ih uhvatiš da kolektivno maltretiraju neku manju osobu na javnom mestu

    Koji bi to bio ubrizgaj adrenalina...

  6. Не можеш да се навучеш на кокс, осим ако ниси тежак буржуј. Боље:

    Навучеш се и скинеш са ДОПА. То је до јаја.

  7. Jako bitna stavka: Istrčao maraton.

  8. Istrčao 42km...? Ja se plašim to i da zapišem u listu, to edituj ti, ja nemam srca. A i vreme je da se pozabavimo redosledom obavljanja zadataka. Krajnje. :)

  9. да одрадиш меч у некој од контактних борилачких спортова.

  10. Da prošetaš kroz centar grada u gaćama i patikama sve sa kapom djeda mraza na glavi a svu odjeću da ostaviš uredno složenu kod drugara ili drugarice na gajbi da se ujutru, kad dođeš po nju, ne mučiš puno.

  11. Evo jedne modifikacije nekih prethodnih: Zaradio prvi milion (jevreja) u kazinu, a odmah ga potom i spiskao.

  12. istrčao 42km...? Ja se plašim to i da zapišem u listu, to edituj ti, ja nemam srca. A i vreme je da se pozabavimo redosledom obavljanja zadataka. Krajnje. :)

    Ubacio sam.

  13. Hugocavez
    Не можеш да се навучеш на кокс, осим ако ниси тежак буржуј. Боље:

    Навучеш се и скинеш са ДОПА. То је до јаја.

    слажем се.
    ако имаш муда, на пајдо се навуци, зезај се мало, па се онда свуци.

  14. У јеботе, ал би то било кул. Ал нема шансе, нико се није скинуо, без остављања пола душе.

  15. Ma namerno sam stavio kokain...kakav pajdo kakve pičke materine.

  16. па јесте, превише је хардкор... стави за меч :)

  17. Да се побијеш са више ликова у исто време, нема везе ако добијеш по пички, важан је онај дојајни осећај после.

  18. Uzmi šator, vreću za spavanje, ranac i pravac u neku hispano zemlju da kampuješ na obali mora ili okeana. Svo vrijeme boravka tamo loči k'o stoka, pa ćeš duradiš još 5-6 stvari zrelih za ovaj spisak. Poželjno je da to odradiš u ranim dvadesetim, posle počinješ imati više obzira, i prema drugima i prema sebi.
    P.S. Iako je dogovor da se ne pišu lokaliteti, napomenuću samo da je Portugal mater za ovu zajebanciju.

  19. 8. Paraglajdovao ili go hang glajdovao.

    Ovo me nasmeja. :)
    Treba bez "go".
    Jer Homer kaže da hoće da ide(to go) na bla bla...
    http://www.hanggliding.org/

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.