Prijava

slavk0 đe plaćaš pivu?

Rat u Libiji, zemljotres u Japanu, šverc dorge kroz Albaniju, mom komši marnuli bajk a vi rapredate o ovakvim temama!!!

ФМ, ја браним Фацу у свој овој причи, и мало сам упућенији у мотиве иза оног његовог бан-вининг поста. Због тога постујем. Зашто ти постујеш? Да пљуцнеш Пекија по који пут? Реши то са њим на ПВТ, немам никакву жељу да гледам твоју верзију "бунтовника без разлога".

E Caro Caro, da bi promenili svet moramo da počnemo od malih stvari. Lolololo, ja mislim da je saradnja Pekija i Fejza ključna za stabilnost u regionu to jest na Vukajliji.

saradnja Pekija i Fejza

Као сарадња Београда и Приштине ахахах :)))

slavk0 đe plaćaš pivu?

Ђе оћеш :)

Rat u Libiji, zemljotres u Japanu, šverc dorge kroz Albaniju, mom komši marnuli bajk a vi rapredate o ovakvim temama!!!

brate preskočio si zemljotres u BL... o tome stalno trubim, al' me niko ne shvata ozbiljno, možda tebe hoće...

fbmanijače, a da ti uletiš umjesto pekija u ekipu?

Ja sam ZA da FejZ bude mod!

Славко брате, кад сам ја то пекија пљунуо? Дај немој и ти сад срати... сваки пут сам почео човечански с њим, ал он истрипује да га ја прозивам и онда почне да сере и ја почнем да га трпам убацивањем речи ЈЕБЕНО и ПРОКЛЕТО по 10 пута у реченици на шта се он збуни и почне да прети баном, јер сам ја веома нападан... али га ниједном нисам отворено увредио, осим ономад кад сам му посредством Ремеа написао да ми попуши курац... ал то је јер је износио неистине о мени на ктитор форуму, но небитно! И тако....

Као сарадња Београда и Приштине ахахах :)))

Ja i dalje mislim da bi u vašem slučaju par piva rešilo problem. :)

Искрено, и мени делујеш нападно и разгоропађено са тим својим постовима :)
Можда да пређеш на латиницу? :Д

Ajde da i ja kažem par reči, mada temi ne vidim neku poentu...

Činjenica je da je svakome na sajtu neko u nekome trenutku zabo trn u oko, na ovaj ili onaj način. Lošim ponašanjem, glupim komentarima, spemom, oftopikom ili ružnom bojom džempera. Činjenica je i da nije svako uvek dobio kaznu koju zaslužuje. Zašto? Pa, recimo zato što nije sve bilo pravovremeno uočeno, što se nekome pružila druga(treća, četvrta, n-ta) šansa ili šta ja znam već.
E sad, mislim da je svakome od vas nekada odgovaralo, da ne kažem prijalo da se tako neka, da kažemo problematična osoba na neko vreme udalji sa sajta, da 'ekskulira' malo. To je uradio neki mod, nebitno koji. Svako kome je ikada zasmetalo što se Peki ponaša tako-i-tako, može slobodno da uzme u obzir da je baš on u par navrata učinio i neko dobro delo (da, postoji i to) i nekome od vas sa grbače skinuo neku virtuelu napast. Ako je sve tako kako stoji po ovim činjenicama, zašto je tako teško priznati da smo se i mi sami našli ponekad nekome na smetnji i opravdano zaslužili da budemo udaljeni sa sajta na par dana? Hipotetički gledano, da nije bilo dovoljno banovanja, ovaj sajt, a forum naročito, bi se pretvorili u nešto gde bilo ko od nas ne bi mogao da istera ni crno na belo, a kamoli žuto na zeleno, ako me razumete :)

Takođe, ovom tema mi se čini kao neki kvazi-izbor za najgoreg moda. Ako ćemo tako, ja prva imam par grehova da priznam za ovih manje od mesec dana. Ja sam ta koja sebe hvata u trenucima kada sam prestroga, evo milica ima argumente za to i te kako. Zašto onda ne otvorimo temu za svakog moderatora i njegove strahovlade? Ako ćete da bacite na tapet jednog čoveka - ostaje vam još desetak drugih koji, ako malo bolje otvorite oči, rade baš isto što i on. Zato kažem da ne vidim smisao temi. Imaće ovde materijala za razgovor, javiće se gomila ljudi da kaže "Da, da, i mene je banovao! Svrgnite ga!", a to šta je bio razlog banovanja, neće navesti.

Istina je da za bilo kojeg člana koji vam se ne dopada sada kao autor, imate da kažete gomilu loših stvari, a ako bi taj neko postao moderator - pa onda bi mu se skakalo za vrat. Činjenica - uvek ti se neko manje, neko više dopada, ali ja ne vidim koje to propuste Peki pravi, a da ih ja npr nemam. Porazmislite o tome sledeći put kad vidite da vam je definicija obrisana. Očekujem "Strahovladu messaline".
Toliko.

Ajde da i ja kažem par reči, mada temi ne vidim neku poentu...

ЛОЛОЛОЛО ти с луда :)))

onda, kad prođe ovaj prokleti ispitni rok, na starom mjestu... ovaj dok napiše rad ima da se načekamo

Славко брате, кад сам ја то пекија пљунуо? Дај немој и ти сад срати... сваки пут сам почео човечански с њим, ал он истрипује да га ја прозивам и онда почне да сере и ја почнем да га трпам убацивањем речи ЈЕБЕНО и ПРОКЛЕТО по 10 пута у реченици на шта се он збуни и почне да прети баном, јер сам ја веома нападан... али га ниједном нисам отворено увредио, осим ономад кад сам му посредством Ремеа написао да ми попуши курац... ал то је јер је износио неистине о мени на ктитор форуму, но небитно! И тако....

Fejze, provalio sam da postoji jedna razlika. Ja te znam i znam da nisi zlonameran i da ne vređaš čoveka, makar ne svesno. Ali Peki te ne zna, i ti mu verovatno deluješ kao teški drkadžija ovde, što opet nije tačno. Tako da ste obojica malo doprineli takvoj situaciji, al' opet niste to radili svesno....

SVEEEEE ZAAAAA LJUUUUUBAAAAAAV. Volite nekog i taj neko će spavati vas.

:)
Peki d džem mi je uvek zabavan da ga posmatram kako "radi". Istina je da nije savršen i da pravi mnogo grešaka, ali je vredan kao pčelica Maja i treba mu skinuti kapu, jer, ko radi taj i greši.

Daleko od toga da zastupam njegove metode moderisanja, štaviše, potpuno su suprotne mojim ubeđenjima, ali to nije razlog da ga napadam i da su one suštinski pogrešne. Razlikuju se ljudi po temperamentu, jebiga.

Mislim, nije mi jasno kako uopšte neko dobije poriv da napada bilo koga, kako verbalno, tako i fizički. Naročito ako je u pitanju neka kosmička pravda koja nema apsolutne veze sa mozgom.

U krajnjem slučaju, poenta ove teme je neka tendencija da se Peki d džem razmoduje. To je bezveze jer kao posledicu ima nanošenje štete nekome, a to je skroz bezveze i neprimereno za jedan sajt koji prvenstveno za cilj ima zabavu i ubijanje vremena.

Mislite o tome.

Ja sam ta koja sebe hvata u trenucima kada sam prestroga

Ti? Ti si bre lajker. Samo ih razbijaš na CS-u koliko ja kapiram, al' to i nije neki greh.

Očekujem "Strahovladu messaline".

Neš posterisati.

messalina samo želi medijsku pažnju obzirom da je postala mod a slabo ko je i primećuje pa zato piše ovolike postove!

Messalina, ne brini, nisi sama lolololo

Mislim, nije mi jasno kako uopšte neko dobije poriv da napada bilo koga, kako verbalno, tako i fizički. Naročito ako je u pitanju neka kosmička pravda koja nema apsolutne veze sa mozgom.

Па то нама који смо ишли у ту школу никад није ни било јасно....

Ja i dalje mislim da bi u vašem slučaju par piva rešilo problem. :)

Jes' pa da ovaj idiot sa šiškicama počne da ljubi kafanu :D