Prijava

СМарко

Izgleda da ste svi zaboravili to koliko sam ja lijep ustvari :(

+10000000000

Izgleda da ste svi zaboravili to koliko sam ja lijep ustvari :(

sjebala te đula...

Јес, па да отворе после тему како заводим страховладу. :))

u tebe su i čekić i orasi... :))

Ja bre kažem jednom i kažem sve što mislim. Vidite da nema citata mojih reči koje su nejasne. To je plus za mene!

A jesi li razmotrila opciju da je ljude mrzelo da čitaju onaj izveštaj? Lololololo
Kak si ti? Kad će nam otključaju temu za definicije?

Vrište mi jaja da mu se tako obratim.

Ту смо ти и ја завршили сваку причу.

Hugo a koji ce mu onda kurac ban ako ne moze da ga vadi :D
meni je peki d dzem beskrajno simpatican. :)
Bas mi je tako.. Mica mala

sjebala te đula...

Al' makar imamo dojku dana. Lololo
Al Smare je fenomen, ne treba naglašavati njegovu ljepotu.

A jesi li razmotrila opciju da je ljude mrzelo da čitaju onaj izveštaj?

Ako je tako, ni ne treba da ga čitaju. Barem da znam da su moje reči otišle u etar - on će im se obradovati.

Kak si ti?

Fala, dobro, nije loše. Malo me muči želudac, ali izdržavam. :)

Kad će nam otključaju temu za definicije?

To ćemo da vidimo sa Pekijem. Pošto je već idejni tvorac te teme na kojoj se biraju nove defke za naslovnu kako bi se ljudi motivisali za pisanje, smatram da bi ga trebalo razapeti na +, i time dati primer ostalim modulatorima da im to nikada NIKADA ne pada na pamet d'urade!

Ako je tako, ni ne treba da ga čitaju. Barem da znam da su moje reči otišle u etar - on će im se obradovati.

Svidža mi se kako razmišljaš. Lololo

Fala, dobro, nije loše. Malo me muči želudac, ali izdržavam. :)

Htela si da moderišeš, sad jebi ga, sve ima svoje posledice. Biće bolje, niš se ti ne brini. :)

To ćemo da vidimo sa Pekijem. Pošto je već idejni tvorac te teme na kojoj se biraju nove defke za naslovnu kako bi se ljudi motivisali za pisanje, smatram da bi ga trebalo razapeti na +, i time dati primer ostalim modulatorima da im to nikada NIKADA ne pada na pamet d'urade!

+1

Ахахахаха па како другачије да схватим прозивке? Нелично? :))

Upravo. Naravno da svakoga pogodi kritika, ali pametan covek se uvek prvo zapita da li mozda u tome ima i istine.

Читам ја све Џери, чак и чујем што ми овако по неким тајним четовима подземља причаш да сам глуп, али није проблем. :) Читам све, само сам уморан да одговорим на све.

Ako kazem da si ogranicen pred ljudima sa kojima znam da si na prst u bulju, znaci da nije nista tajno. Treba li da ti ponisanim 50 mesta na forumu gde si ispao glup? Fora je zapravo sto ti i nisi toliko glup, nego vecito srljas i zaleces se, a i vrlo sporo napredujes kao modulator.

I ne treba da odgovaras na sve, to bi ovu temu oteralo na 400 strana, a nisi ti bas toliko gresio da se vodi ovolika polemika. Smanji dozivljaj, maltene je apsurdno da si doziveo da se ovakva tema uopste otvori, samo zato sto lose kopiras vrlo los uzor.

Vrište mi jaja da mu se tako obratim.
Ni on ne kaže: nemojte da to i to radite, jer nije u skladu sa zakonom, nego preti.
E paaaaaaaaaa

Ali, ukoliko sam dobro shvatio, jedan od glavnih problema ove teme i jeste pekijeva komunikacija i ophođenje prema ostalima.

Zašto pobogu očekuješ da se on promeni ako si ti takva prema njemu? Ima li to ikakvog smisla, molim te mi reci. Pošto verujem da nema, onda ne razumem zašto si otvarala temu? Ako je razlog potreba da se isprazniš, onda mislim da bi istu trebalo zaključati. Ako ima smisla i ako stvarno misliš da si mogla da mu promeniš način rada i ophođenja prema ljudima onakvim izlaganjem, molim te da mi objasniš to, pošto ne razumem.

I ako ti vrište jaja da mi objašnjavaš, razumeću i to, ali bi mi bilo baš grozno.

menijesamodosadno, од мене си добио тај разлог бана након што сам га едитовала, пре тога је писало само ''Спемовање.''
Не знам зашто се поредиш са другима, треба да те занима твој бан који си добио с разлогом који је написан. Понављам ово милионити пут, то што ја нећу затворити човека који је опљачкао трафику зато што гомилу серијских убица шета слободно улицама, није решење ниједног од ова два проблема. :)

samo zato sto lose kopiras vrlo los uzor.

Opet potežete ovu priču, ovo već nije ok.

Mrzi me da ti objašnjavam.
Zaključaj