Prijava

bohore idi drkaj na male dečake, ovo je iznad tvog nivoa poimanja

Poimaš mi kurac. Ne seri. I ne tripuj kuloću pls

tipičan odgovor jednog blavora

meni bila bleja,igrao se sa drugarima,imao 9 godina,jedino me iscimala prejaka eksplozija u blizini koja se preljuto jako chula

мој курац је опасно врућ
твој курац је мали привјесак за кључ
мој курац је велик као мјесец
твој је велик као нокија 3310
мој курац као сјекира цјепа дрва
твој курац има пуно црва

fina pesmica
inace videli ja i om na kalishu lika isti ti proderali se STEC a on bio sa ortakom i okrenuo se onako polako fazon ko da zna ko zove i o cemu se radi a nece da otkriva vukajlijasku stranu pred drugarom...sto totalno kapram i ja bi tako reagovao
jesi to ti bio?ahhaahah sad mozes reci

хахахахаахахаах па ја не могу да вјерујем хахахаха, ја сам тај другар о којем причаш ауторе олланик

ХАХАХАХХААХ КАКВА СЦЕНА ЈЕБОТЕ

био сам брате брате у граду, близу калиша, али не на калишу.

био сам у пивници поред маршала што је у ствари исто маршал, у оној улици што води од чесме у кнезу до паласа.

био сам у пивници поред маршала што је у ствари исто маршал, у оној улици што води од чесме у кнезу до паласа.

лол онда сам те ја видео, ја сам онај прекул лик ког су сви гледали са посхтованјем

јаби стевану пришо и пито стеване јесто ти ја сам мислио ако имаш неких новаца 100 динара за воз и сендвич ако имаш ја бих ти био џубокс брате

пито га није тео да да пичка ал ионако незнам да певам па ај и да га разумем

Ja sam s ekipom bio na nekoj zgradi u komšiluku. Drugarica i ja učili da se ljubimo usta i pušimo cigare. Bilo fino baš.

Jebote pa ovo je gore od danke dojčland hahahahahahhahah

Nemam nikakvih trauma jer živim na selu, osim što sam tada bio skenjan kad god sam na tv- u video scene nastradalih u bombardovanju. U početku me je bilo strah kopnene invazije jer sam tripovao da će da bude kopnena invazija kao na filmovima i da će da idu od kuće do kuće da kolju i ganjaju narod.

Gledajte, deco, Bugarin koji priča kao da je Krajišnik. Samo oće da begaju negde majku im jebem.
http://vukajlija.com/forum/teme/22747-24-03-1999?strana=11#post_3151658

Не знам сећа ли се ко или да ли је већ писано на теми, али на вече бомбардовања (мало пре 8) на Пинку ишо "Бој на Косову" и доле она трака нон стоп избацује (Ванредна ситуација, очекује се Нато агресија или нешто тог типа...). И мало после 8 звизнуше касарну у Шумарицама...

Sedeli smo kod drugara u sobi nas par, nešto se zezali, i uleće njegov stari u sobu i kaže: Pre dvanaest minuta počelo bombardovanje Srbije.