Prijava

Капирам да већ постоји сасвим разуман одговор, али ја ето нисам упознат. Пролеће? Зашто ствара толику збрку и да се тако раковачки изразим јебену напаљеност. Зашто се сви мувају у пролеће? Зашто су рибе опуштеније у том периоду, мање каширају, а и саме цимају ликове? Зашто се гикови баш у пролеће буде из свог данџнс енд дрегнз сна и одлучују да по први пут у животу цимају цаве? Зашто виђам толики број свеже смуваних парова на улицама баш у пролеће?

Зар је могуће да имамо јебену сезону парења као остале живуљке?

Објасните ми пролеће.

Зар је могуће да имамо јебену сезону парења као остале живуљке?

Moguće. :)

Каприам да већ постоји сасвим разуман одговор

Ja ne kapriam, mejke mi.

Zato što nema zime više, ljudi mogu laganije da se obuku, da izađu konačno napolje, da budu duže napolju... Prijatnija je atmosfera uopšte.

Добро Зелда, ево за тебе едитујем.

Ја мислим да је то само фазон што већина хејтује зиму и ту негде таман пре него што почне пролеће, им докурчи киша и снег и ладноћа, па им први сунчани дани мало поправе расположење. Бар је тако код мене.

Зар је могуће да имамо јебену сезону парења као остале живуљке?

Ja ovo uopste ne bih iskljucio.

Е, Пеки, немо се љутиш, али чекам људе који су бар некад у животу имали девојку да ми објасне ово. Тебе ћу питам кад ми буде требало нешто за енбиеј. Ајде, стварно, да не одемо много у спемчину, баш ме интересује ово.

Ја готивим зиму, нервирају ме пролеће и лето због врућинштина, после 15 минута ходања се презнојим ко Шешељ у сауни.. И онај јебени пролећни ветар ми иде на курац опасно..

Е, Пеки, немо се љутиш, али чекам људе који су бар некад у животу имали девојку да ми објасне ово. Тебе ћу питам кад ми буде требало нешто за енбиеј. Ајде, стварно, да не одемо много у спемчину, баш ме интересује ово.

А јебига брате сад, ако си наш'о да ме подјебаваш, то је друга ствар.

То је океј, има ко преферира зиму, али заправо желим да одгонетнемо, зашто највише комбинација пролази у пролеће, зашто се цавама, а и ликовима баш тада попале нагони и масовно се комплетирају нека укрштања. Хајде мало маште и закључивања, колеге.

Ja jebem u svim godišnjim dobima. Ne znam šta to Burzum primećuje, al' ja jebem u kontinuitetu.

Ma to je seljački, jebo im ja mater, samo pičkice traže ribe u proljeće. Pravi jebači vozaju pičoke u svako godišnje doba. Ako vidiš novopečeni par - garant je muškarac gej i kompleksaš i nesiguran u sebe i ima malu tuki.

Ja jebem u svim godišnjim dobima. Ne znam šta to Burzum primećuje, al' ja jebem u kontinuitetu.

Браво.

A Burzume, ti si ozbiljan u vezi ovoga?

Ma to je seljački, jebo im ja mater, samo pičkice traže ribe u proljeće. Pravi jebači vozaju pičoke u svako godišnje doba. Ako vidiš novopečeni par - garant je muškarac gej i kompleksaš i nesiguran u sebe i ima malu tuki.

Океј, ајд и то можда стоји. Али чекај, онда је већина ликова несигурна у себе и има мали туки, зар не? Не верујем. Није ствар у томе да само ликови тад цимају бицури, него и у томе да су рибе отвореније за комбинације и оне саме кидишу. Другачија је атмосфера једноставно. Не булазним, сигуран сам у оно што сам запазио. Изгледа да сам отворио тему у незгодно време, и да нећемо доћи до одговора.

Jebem li ga, ima smisla ovo sa sezonom parenja.

Brate, zima je najbolja za to, bar u mom slučaju
a i u proleće jebem takođe, leti najviše, s jeseni malo slabije, jbmliga, smor neki, ali zimi mi je najslađe, ozbiljno.
Nije spam.