Prijava

jebes mi sve, ja se ovih dana pitam sta je sa ribama, krenule u napad a do sad ni jedna ni da me pogleda... prolece je stiglo, svima je do jaja jedva cekam da se kuva ajvar...

Е сад, можда су само невине па неће у парку први пут...

Sasvim dobro razmišljanje. Gadna je to rabota. Aj' što neće one, nego što ni ti ne bi trebalo. Posle ti se navrzne oko vrata, ne moš' je se otarasiš. Pa te zivka, pa te smara, pa ti piše ljubavna pisma, pa 'oće seče vene. Da poželiš da proleće nikad nije ni došlo.

И треће, много ми се допада катијин пост. Толико ми се допада, да сам из мени незнаних разлога добио овај животињски нагон што Бурзум помену да се са њом размножавам, што ми је помало геј јер смо ја и она јарани. Да ствари буду чудније, код мене још није прољеће... Очекујем катија да бациш комент како сам гадан или да ми је туки слабинац, чисто да дођем себи.

Фацо, али ја нисам открила рамена и послала поруку да сам спремна за размножавање. Код мене зима.

Одлично, и не шаљи! Чујемо се на јесен, кад прође сезона :)

мислим фацо да с издув`о тукса ллолол боље јеби рускиње....

Ако је он јебо бар на вуки. А вако и не мора. На вуки није грех!

ja sam večeras startovala nekog momka, iznenadila samu sebe jebote. i pomislila sam bila, udarilo mi proleće u glavu :)
ima nešto, što kaže gamby, al ne znam šta :)

Ovo, jebo me link...
Za sve su krivi ovi ružni, bradati...jebiga, nešto.

http://www.youtube.com/watch?v=i7eAnCYYl60