Prijava

Kaizene, zaključali ste teme pa ću ovde da napišem. Sad radi i iz Linuksa, a nije radilo. Pod vindovsom nije bilo problema celo vreme.

@Virtual Serb: sajt nije radio uopšte u proteklim satima, desilo ti se da je proradio kad si bio u winu.

@СМарко: Nemaš šta da menjaš to u profilu. Imaš linkove na naslovnoj u hederu lista za sve liste npr. "Definicije autora koje pratiš" (ne izgleda kao link ali jeste link)

@Kaizne,

da li je u planu da se definicije koje smo ocenili sa novokreirane naslovne ukolne posle ocenjivanja?

Ne. Zbog performansi.

@СМарко: Nemaš šta da menjaš to u profilu. Imaš linkove na naslovnoj u hederu lista za sve liste npr. "Definicije autora koje pratiš" (ne izgleda kao link ali jeste link)

Viđeh to sinoć, pa nisam brisao post

kaizen

Ne. Zbog performansi.

Sranje jebiga, ovako mnogo smara al ok je samo za ove nove defke koje autori napišu!

@Virtual Serb: sajt nije radio uopšte u proteklim satima, desilo ti se da je proradio kad si bio u winu.

A pa moguće. Videh da su hakeri napadali sajt, ali ako te neko opet dira ti nam samo kaži.

Može jedan predlog... a da staviš zmedju naslovne i definicija dugmić definicije koje pratiš... pa da ne moram da biram jedno od to dvoje... da mogu da gledam i klasicnu naslovnu a i stranicu na kojoj su defke od autora koje pratim... šta ja sad treba da pratim pola vuke da mi izgeneriše defki....

Mislim da je ovo peti put kako objašnjavam. Na naslovnoj pored liste koju si odabrao imaš i dve skraćene liste sa desne strane. Te liste imaju naslov "Odabrane definicije" ili "Definicije autora koje pratiš" ili "Omiljene definicije autora koje pratiš". Taj naslov je klikabilan i vodi te do stranica sa punim definicijama.

Kajzenela je uradio nešto za sajt, osim što ga ruinira! Jej!

Ma za mesec dana si provalio kako je zao i unistava sajt .

@kaizen

ma ajde neka peta sreća... dobro je sve dok švabo ne kaže treća sreća,,,
nisam pokusavao opciju pa ne znam sta se desi xD a mislio sam da budes na jedno ogranicen...

Da sam hteo da pratim, išao bih na Tviter. Ovako mi se ne sviđa, ću pratim ručno ako hoću.

Bioshocker5

Ma za mesec dana si provalio kako je zao i unistava sajt .

Каква проницљивост, мо'ш у милицајце.

glupo ovo pracenje

Pa ne morate da pratite, onda ćete videti običnu naslovnu. Ako mene pitate ovo praćenje je do jaja promena, dugo nisam čitao bolje definicije. :) toliko. Prvo pročitam definicije autora koje pratim, pa njihove omiljene, pa odabrane, pa onda čitam i nove, posle dugo vremena sam se navukao na čitanje. JA ČITAM!!!2

Šteta što nema ktitor nalog... da vidim koje su ovo mukice što mene prate. :)

Ne prati me..Izgubio sam se.......

Шокеру, да си ти жив и здрав, Бица је дуже на сајту и од самог Кајзена ;)

ja da pitam u vezi ovog praćenja zašto me kara ne prati?