Prijava

стефи, увек лололол

ахахахах минг мораш да га обележиш лололо имаш на профилу аутора дугме "прати"... кликнеш ту и он долази на твоју насловну страну :)

Nisam video tu opciju :)
Pošto si mi ti otvorio oči, ti si prvi koga ću pratiti...

Pošto si mi ti otvorio oči, ti si prvi koga ću pratiti...

Почаствован сам :)

Едит: Стефи, који си ти ЛИК!

Uveo sam izbor liste za naslovnu (u profilu) pošto mislim da će dosta ljudi hteti i da prati ali da im odabrane budu na naslovnoj (a definicija ljudi koje prate sa desne strane).

e to je bas fino, mada ce trebati ljudima objasnjenje, ja sam jedva skonto o cemu se radi, al jbg, ja sam malo spor :)

Uveo sam izbor liste za naslovnu (u profilu) pošto mislim da će dosta ljudi hteti i da prati ali da im odabrane budu na naslovnoj (a definicija ljudi koje prate sa desne strane).

E, svaka čast za ovo. :)

Bre,ovaj Kaizen će stvarno da nas razmazi... :))))))

kad bi postojali dugmici odma na naslovnoj koji ti prikazuju ono sto zelis da vidis, a da po difoltu da ti naslovnu otvara po parametru koji si stavio na svom profilu bilo bi fino

Pa prikaže kad klikneš na naslov liste "Definicije autora koje pratiš" i sl. ako si na to mislio. Sjebano je što uopšte ne liči na link zato ljudi ne provaljuju da su to zapravo linkovi ka stranicama sa kompletnim listama, moram da to sredim.

Још само да убациш да се не показују дефиниције које си оценио, и пуна капа!

Још само да убациш да се не показују дефиниције које си оценио, и пуна капа!

Na žalost to će teško biti realizovano zbog brzine. Dotle listaj i gledaj da li imaš glasove pored plusminusa.

Пеки д џем

Још само да убациш да се не показују дефиниције које си оценио, и пуна капа!

Second that, uzdržavao sam se od predlaganja zbog prespemovanosti teme, ali tada bi imalo svoj potpuni smisao, tada bi to bio SUBSCRIBE! Pa makar pripadao i samo ktitorima. Ne znam o kakvoj je brzini reč kaizene, ali će jedna takva opcija, kada stasa, biti carska. Nema dalje.

Uveo sam izbor liste za naslovnu (u profilu) pošto mislim da će dosta ljudi hteti i da prati ali da im odabrane budu na naslovnoj (a definicija ljudi koje prate sa desne strane).

Браво ти га!
Можда није лепо са моје стране, али мислим да нове дефиниције нећу читати бар једно метар дана.

Стивене, ниси ништа видо. Који сам кретен.

Нит видо, нит сачуво на хард :))

Au, kaizene, ogroman rispekt za ovo, odabrane su postale golo govno.

EDIT: ovo poslednje više ne važi

Što bre, baš lepo bilo...

Данас сам пратио Тачкицу све до Трга, али ми претила муријом па сам морао да запалим.

Ja bih sam sebe pratio kad bi moglo, taman da se pogubim još više...

Kaizene, valjalo bi da ono podešavanje što ćemo na naslovnu staviš baš na naslovnu, pa tamo da mijenjamo, mislim ono... Bar ja tako mislim... Malo je crno ić u profil, pa mijenjat', pa sejvovat', pa rifrešovat naslovnu