Prijava

Predlog je jednostavan dati clanovima da mogu da stavljaju po 3 tagova na svoje definicije i modovima 2 (ili obrnuto) tako da na nekom mestu mogu da se prikazuju slicne definicije.
Ovako se resava problem zaborvljenih starih definicija.
Kao na http://www.urbandictionary.com/

Ја мислим да је то непотребно компликовање. А urbandictionary.com би само могао да се угледа на Вукајлију, а не обрнуто.

Какав патриотизам :)))
Шалу на страну, слажем се са Џимијем.

Ja se ne slazem sa vama nije to komplikovanje trazim jos koje misljenje i bar neki neki argument zasto predlog ne valja a da vidim da pojedini nisu ni shvatili ideju zato zuc!

Mislim da je lose zato sto ovde ljudi ne znaju ni sta je dobra definicija (vidi samo definicije dana) a kamo li da znaju sta je srodno sa cime

A da i da dodam tagovi bi bili povezani sa nazivom slicne defnicije tako da bi se stare ne-tagovane definicije isto prikazivale u polju slicnih povezanih definicija (admin bi vec nasao mesto za to polje mislim da ima dovoljno mesta)

ok onda, ali ima i vaznijih stvari

sevast od njih se i ne trazi neka velika procesorsaka snaga u glavi samo treba na napisu 3 reci(ili vise) koje opisuju njihivu definiciju a srodne definicije ce se naci po tim recima i nazivu definicija.
Ovo nije nesto novo ni nepoznato svi ozbiljniji sajtovi dozvoljavaju stavljanje tagova evo dobar primer je youtube bas po tim tagovima se povezuju slicni snimci

ja ne razumem!!!!

Winston_100_S ne zasmejavaj me molim te ko brata! sad zaboravih sta sam hteo da napisem

Cekam odgovor od kaizena mislim da je ovo bas sada potrebno posto je veliki priliv novih clanova i stim i definicija
Stare definicije se brzo gube u moru novih ovo bi ih i te kako spasilo od zaborava
Molim odgovor

Nadao sam se tom odgovoru u svakom smislu :))

nek mi neko kaze kako da stavim link ka tuđoj definiciji, koju pomenem u svojoj definiciji. danke! :D

помоћу угластих заграда. [ prvo ovu, pa staviš reč, pa onda|(ova crtica), pa link definicije i zatvoriš drugom uglastom zagradom

[defka| www.link.com} jel 'vako??? valjda sam skontao!!!!

hmm, ne
[ ova zagrada, reč pa
| ova crtica
link definicije
pa zatvorena zagrada, ne ta koju si ti stavio nego ista kao ova prva, ne smem sad da je stavim, sve ću linkovati:)

] e ova zatvorena zagrada