Prijava

Igra se sastoji u tome da jedan autor pita za savet (može da bude bilo šta - stvarno, moguće, nemoguće, smešno, tužno, pravi problem, zajebancija...) onog ispod koji treba da mu odgovori. A onda on napiše svoj problem, sledeći ga posavetuje itd.
Moj problem: Zašto sam toliko neodoljiva ženskom polu i šta da preduzmem?

Могу да ти пуше ЈТУ!

Zašto sam toliko neodoljiva ženskom polu i šta da preduzmem?

Обриј бркове.

jao pa morate i vi napisati vaš problem da vas sledeći posavetuje zaboga

Знамо да морамо.

Али ми немамо проблеме, сад кад си се ти вратио.

Драга Савета, дечко је синоћ свршио на моје хулахопке. Да ли постоји шанса да је дошло до зачећа?

Јако се бринем.

Хвала

Шифра: Успаљена малолетница

Džaftara, zavisi gde je tačno svršio i da li si imala gaće. Ali mislim da ne moraš da brineš. Sledeći put za svaki slučaj, otvori usta. :)
E sad, mene zanima zašto muškarci ne pitaju za savet...

Ја мислим да нема! Можда има, али нема!

E sad, mene zanima zašto muškarci ne pitaju za savet...

Ови већ увелико јебу 'вамо на теми. Имам ја питање, јел зна неко где је добар сервис за поправку звучника? Ал' баш добар неки?

Јело, ево ја да питам. Ја сам синоћ био са Џафтаром. Али не знам јесам ли то ја урадио хулахопкама. Па ме занима да ли могу бити отац?

Buksnetina pitaj za savet ako ćeš da se igraš i primi me u patke više :)

Ја мислим да нема! Можда има, али нема!

+1

ЕДИТ Хахахаха, нисам ни знао да 'оћеш, шта ћеш да ти пише у загради?

Ох, хвала. Уста су ми широм отворена.

Draga Saveta

Buksnetina pitaj za savet ako ćeš da se igraš i primi me u patke više :)

АКО ОДЕШ У ПАТКЕ ВИШЕ НЕ МОЖЕ НА ТЕМУ О ЈЕБАЊУ. ДО САД СМО СЕ КЛЕЛИ У ТЕБЕ, МИСЛИЛИ СМО ДА НИСИ ТОЛИКО ГЕЈ ДА ОДЕШ К ПАТКАМА, ПАЗИ ШТА РАДИШ НА ДАЉЕ! ПАТКЕ ЋЕ ТИ УЗЕТИ ДУШУ!

JOIN THE DUCK SIDE LUKE!

Па ме занима да ли могу бити отац?

Нећемо овако јавно о томе. Видиш да сам питала под другим именом. Брука је то! Брууука!

Duncara nećeš biti jer ti sporo plivaju momci, a buksnetina zna Stefan Kostić gde ima da se kupi, pitaj njega.

Џафтаро, и ја сам писао под лажним профилом, не зна нико ко смо! А Данкан је банован, на мене нико не сумња.

Хвала, Савета, знао сам да пливају споро, зато и не користим кондом, фала курцу.

Ок, онда ћу да питам и за ОНО! А? Ш'а има везе, ионако не знају да смо то ми.