Prijava

Ajde pitajte za savet, ja imam odgovor.

ПА, јесте, Џафт. Нико није ни свестан. Ево она и ја да питамо у дуету. Да ли да се узимамо ако затрудни? Ја ћу га признати, иако није можда само моје.

:нервозно трља хулахопке о дунцарино међуножје:

Хајде, одговарај, сва се озноји'!

Ево ја да питам какве су шансе да добијем сепсу ако скидам хемАроиде грицкалицом за нокте?

Oženi je, rodiće se PATKA JEBAČ koja će ujediniti dva klana! Svi ga željno iščekujemo!
P.S.
Vadite ruke iz gaća oboje, vidim šta radite! E pa nećete na mojoj temi!

Jogurte, moguće je.
Kako ti dođavola pada na pamet?

Wow Duncara baš si sladak :)
Sledeće pitanje?

Џафтарице, па зашто приватне слике мајку му???

, a buksnetina zna Stefan Kostić gde ima da se kupi, pitaj njega.

Нећу да купујем, 'оћу да поправим већ постојеће ЗВУЧЊАКЕ!

Зато што сам љубоморна. Нек' знају чији си.

Mene interesuje konkretno da li proizvodnja pletenih korpi u Indiji direktno utiče na pad prodaje neslanog prženog kikirikija u Temišvaru?

Nema tu popravke, kupi nove!

Џафтаро, али знаш да не волим да ме виде са цвикерима, лоше ми стоје, бре!

ЈТУ, како да је натерам да абортира? А да при том не користим стари трик са купусом и две цигле.

Ne znam taj trik, ali ti ne znaš da je ona već bila trudna, pre tog sexa s tobom! I to sa patkom! O.O
Ela, naravno da utiče, kakvo ti je to pitanje?

Ako te tvoj klon ubije, je li to onda samoubistvo?

Nije, to je klonoubistvo.

Их, не знаш трик... Па храниш је док је трудна 10 дана само купусом. А онда 11. дана даш јој да се наждере неког много јаког фенси оброка. Фетус се изненади, провири кроз вагину да пита "А шта је са купусом?", а ти га сачекаш са две цигле и спичиш га у главу. Јефтин абортус, пичкомеханичари раде за 30 евра то.

Aha, znači utiče? Pa jel smem ja u tom slučaju da jedem pohovane neprcane losose? Triput dnevno, dva komada.