Prijava

Sada živim na Bežaniji ali sam većinu života proveo na Galenici i vraćam se u Zemun prvom prilikom.

GALENIKA OLE OLE OLE ! :)

Ma Zemun je bre do jaja.... Imamo najbolje pičke u gradu... :)

Мунзе конза ал за лома.....

Aaaa, Dorćolac ;)

Iš sotono sa Dorćola !

Zašto su stanovi na Dorćolu najskuplji?
Zato što imaju pogled na Zemun.

Volim Zemun iako nije moj kraj :)
Mada,mnogo ga preuveličavaju sa gangsta sranjima.
Tipa kao
"Šta radi Zemunac na dorćolu?Trafike"
"Šta radi Dorćolac u Zemunu? Sklekove."

Nisam ni ja iz Zemuna, ali da su legende, jesu. :)

Ти вицеви ме много иритирају. На почетку је било ђене ђене, али сада када чујем тако неку фору, одмах ми се повраћа. А и овде на Вукајлији је то исто присутно на постерима, а мало ређе на дефиницијама.
Дешавало ми се пар пута, када бих упознао некога, па кажем да сам из Земуна, па одмах почну форе типа: Немој да пуцаш, где су ти тозла и утока, је ли треба да радим склекове и наравно одмах исприча неки већ толико излизани виц.

Jeste malo nervirajuće - Zemun ima najlepši fakultet i drugu najstariju gimnaziju u gradu...

Lorde, Sinagoga odavno ne postoji. Bilo je svacega tamo i kladza i diskoteka u pokusaju...sada tamo vezbaju folklorasi. Inace, ja sam bunarac, cirkulisem po Altini, a san mi je da zivim na Kalvariji.

Jel smem da se javim na ovoj temi pošto bi trebalo tek da se uselim u kuću na Batajničkom drumu?

Hm...znam jednu porodicu koja se useljava uskoro u kucu na drumu...Poslacu ti pvt sa pitanjem.

Ti se seliš ?
Nisi mi rekla.

@Jezivi ne znam viđao sam par puta kako neki ljudi idu valjda na te propovedi, al' izgleda da mi se samo činilo. Al' šteta, mogu u muzej da naprave.

Jeste lep prostor, mada ima ona kucica iza, u porti, moguce je da je to i dalje sinagoga. Ali velika zgrada nije.

Nego sad krenuli da grade po Kalvariji ko ludaci ponovo, prave neki poslovni objekat na Zelenogorskom putu...

Koliko volim neke delove Zemuna, toliko mrzim druge - konkretno, industrijske delove. Gori su od Krnjače.

Nikada nisi videla možda Navipovu fabriku ? Eeee... pa...

Skoro si u pravu...

Pa šta, u Krnjači je Bipova fabrika..... Do skoro su samo oni punili boce kvasa od pola litre...

E, pa Navip još radi... Imaš direktnu šljokarnicu u kraju...

Nego sad krenuli da grade po Kalvariji ko ludaci ponovo, prave neki poslovni objekat na Zelenogorskom putu...

Radi se samo tako, moji su dobili ponudu da prodaju deo zemlje. U kom delu Kalvarije si ti?