Prijava

Ja sam kod Rade Končara, doduše malo ruše izgled, grade neke polu-solitere...

Pa i Bip i dalje radi, samo nema više kvasa u flaši od pola litre, već samo u onim gej 0.33 flašama.

Znači ništa od piva onda...

Ah, jel' zna neko gde će biti onaj famozni most za Borču ?

Tom mostu se nadam celog života. Nemam pojma, iskreno, stalno pominju taj most, al ja niđe ne vide temelje.

Pa ako neko ne pokrade pare, i ja se nadam da vidim još jedan most preko Dunava.

Most, kao pocinje iza Govedjeg broda, koji je pored Majmunjaka. Za sada ima onaj kamicak sto ga je Kinez posadio, i sad, jebem li ga, mozda iz toga nice most, Kinezi ce svasta da smisle.

To će izgleda da povezuju preko Galenike...

Majmunjaka.

Nikad mi neće biti jasno k'o mu dade ime Majmunjak i zašto ali ja kada sam bio malo dete i moj ćale je koristio to ime za taj kraj a kaže da je to još od kada je on bio klinac. Ako neko zna zašto, i kada su počeli tako da ga zovu nek' mi napiše?

Govedjeg broda, koji je pored Majmunjaka

Pa nije baš Goveđi Brod pored Majmunjaka. Goveđi je dole na Dunavu ispod Galenike a Majmunjak ka Gornjem Gradu, pored Galenike....da nisi ti pomešao Majmunjak i KČZ?

Ja tek sad prvi put čujem za Majmunak...

tamo gde je lakat krivina treba most da produzi pravo za sad od toga nema nista no zemun se moze pohavliti ovim i na slici deluje bas lepo

http://www.kurir-info.rs/beograd/postavljen-kamen-temeljac-za-glavni-postanski-centar-66447.php

Majmunjak-Banatska i okolne ulice do Saobracajne skole, Govedji brod pocinje preko puta, kako nisu susedni krajevi? Lorde, Majmunjak=Majmunsko ostrvo.

govedji brod je iza koka kole tj morate proci kroz moju firmu da bi dosli dotle

Govedjak pocinje od Saobracajne, tj. iza nje, a sad, dokle se prostire, ne znam. Imam ortaka, zivi iza skole i to se vodi kao Govedjak.

Pajko, ja sam bio ubedjen da ti radis u nekoj pivari...

Majmunjak-Banatska i okolne ulice do Saobracajne skole,

Da to je Majmunjak ali između Goveđeg Broda i Majmunjaka je Galenika.
Goveđi je što kaže Pajko iza Koka Kole....počinje tamo ispod BN Bosa, onom ulicom kad se spustiš pravo odatle i presečeš Batajnički Drum.
A da ne misliš ti na ono naselje oko Saobraćajne što su pre zvali Kineska Četvrt Zemun ili KČZ...ni to ne znam zašto.

Ok, znači most je sigurno iza Galenike...

ja znam da govedjal zovu jedan deo bas koji pripada Gemaxu tu je oduvek i dan danas usidrena jedna barza i sad se klinci okupljaju i peglaju fudbal na pesku .....

Ja tek sad prvi put čujem za Majmunak...

To ti je Trišo tamo između Galenike i onog dela gde je bila osnovna "Desanka Maksimović" ili kako se pre zvala "Oton Župančič"...mislim da je pravi naziv tog naselja Kolonija Geomašine ali niko to tako ne zove

Pajko, ja sam bio ubedjen da ti radis u nekoj pivari...

lol