Informacije o odnosu vaših glasova

  1. 13501 za, 4130 protiv javio

  2. Izvini Energy, ubila si se brojeći i istupi 2-3 plajvaza.

  3. Straja 33469 za, 15026 protiv

  4. LUDI CAK

    22690 za; 2728 protiv

  5. lusesku

    2381 za; 1259 protiv

    Dostizem vrhunac svog bavljenja matematikom.:)

  6. samo toliko?..ja sam bio ubeđen da sam preterao 20 iljada...odavno...

  7. 2531 za, 695 protiv bioshocker

  8. Javio pa i jesi blizu 20 iljada kada se saberu glasovi, odnos 4:1, isto kao i ja. A Straja napravio pokolj, odnos 2:1.

  9. kad se ne bi računalo groblje bio bih bolji, nego eto, vuče me da dam minus kad vidim viceve i ostalo.. :(

  10. Molim vas mi dostavite moj odnos glasova. Zahvaljujem.

  11. Aj proverite i meni dok ste u kancelariji.

  12. casperkaz
    14228/8944

  13. Za 11 dana dao sam 641 plus i 61 minus... Koji sam ja car...

  14. Ljudi, dogovor je bio da vas izveštavamo jednom u dve nedelje. Za to proveravanje na svakih par dana stvarno niko nije toliko zaludan, ajde čekajte da prođe neko vreme.

  15. Mislim ono, kad budete imali vremena, pa kao...i to...
    Ma ocu i ja, ocu i ja, ocu i ja!!!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.