Prijava

Kurac iako je rijec kao i tocak, mene ce Peki banovati ako napisem da je neko na sajtu kurac, a ne tocak. Jebo ti to.

Bravo za viki link!!!

Apsolutno takođe tražim odgovor i došla sam do sledećeg:
Crkva. Recimo, ako im nije bio problem da pobiju milion 'veštica' (čitaj: žena koje su se bavile medicinom) i okrive ih da su bludne i štasvene, nazove grehom zadovoljstvo iz koga nastaje nov život i paganstvom sve religije koje proslavljaju boginju, logično je da narod ima problema sa shvatanjem da je to najnormalnija stvar, kao i najprirodnija.

(Jest' da zvuči pretenciozno, ali meni je došlo nekako logično)

Nikad ne možeš ispati toliko nepristojan kada kažeš "kurac", koliko ćeš ispasti retardiran ako kažeš "penis", "organ" ili štagod već da je alternativa kurcu. Isto važi za pičku.

Apsolutno takođe tražim odgovor i došla sam do sledećeg:
Crkva.

Јеботе, вама атеистима Црква крива за све. А у пичку материну, да није Црква крива и за Тројански рат?

paganstvom sve religije koje proslavljaju boginju

У хришћанству (бар православном и римокатоличком), Бог није мушкога спола. Мислим да исто важи и за ислам и јудаизам.

Recimo, ako im nije bio problem da pobiju milion 'veštica' (čitaj: žena koje su se bavile medicinom)

Прву болницу у (данашњем смислу речи) у Европи основао је свети Сава.

(Jest' da zvuči pretenciozno, ali meni je došlo nekako logično)

Misliš?

Pre- skup površnih asocijacija savršeno nevezanih za temu (ako troluješ, neuspešan je trol). Da je crkva jedini stožer morala, ja bih kao ateista išao naokolo koljući, pljačkajući i jebući sestre od tetaka. Al za kurac.

Btw, vrh onaj linak s vikipedije. Pojma nisam imao za petla:)

(fleš djola balaševića...)

Btw, vrh onaj linak s vikipedije. Pojma nisam imao za petla:)

Нико ми не верује кад му кажем да постоји тај чланак.
Е да, нешто сам размислио о Ђокиној песми после тога, и схватио да је петао савршен симбол. :)