Prijava

Ne bre, oćemo džimija za moda i dalje

Pa otvori fino temu neka ljudi odluče.

Немојте молим вас. Ионако је човек у центру пажње. То би напросто био Оверкилл.

Dzimi potpaljuje masu redovno i zato ja kazem ne

А да отворимо тему који нам се модератор и зашто не свиђа??? Мислим видим да се многи жале на аристрократију....

Знамо како је ЈТУ завршио кад је агитовао за њу.

Јесте, али мислим да нико на сајту није добио такав третман предлагања за мода, проваљивањем у модераторски налог. И хвала му на томе, који год разлози за то били ♥

Ko će da broji glasove keve vam?! Šta se tripujete sa tom nekom demokratijom, samo nešto menjate, ništa ne valja....što više menjaju sajt je sve gori ko fol trude se da nešto promene...

Eto, ako organizujete pravične, tajne izbore sa neutralnim prestavnicima i sl. uz vas sam. Možemo ko u staroj Atini, kockom da biramo moderatore 1 mesečno....šta kažete na to,a? Skupimo se i zavrtimo flajku, pa na koga stane on je baja.

Koji će kurac više modova, ima ih ko adminastrativnih radnika u sudu. Ko to plaća?! Ja nedam!

ako se uskoro ne uvede diktatura ovde...ode sve po ...
mnogo su ovi moderatori postali razumni... pravdaju se bez potrebe...samo bre murs..i sta te boli uvo sto i kako...dupli da pitas sto si banovan? trs trajna banana.. ustanovite samo kolike i kakve su kazne i suspenzije za odredjena deka a ne odokativno...i teraj....

Milica ( mylyca) mislim da bi dobro radila posao. ( Ako uopšte ima nešto kao što je predlaganje, nisam čitao sve sa teme).

StrajaKg

Voleo bih da modovi budu gambi, javio, dankan, mesalina i recimo natnat,

До овога кад би дошло сајт би још више отишао у рацку. Сине, Јавио, Гумени и ја на положају? Очигледно нас ниси упознао довољно, растерали би све чланове, идеја ти није добра :)

Ако Џими не буде мод ја нећу имати кога од модова да зајебам... А зајебавати Џимија као члана је ретардирано... ЏИМИ ЈЕ СРПСКО! ЏИМИ ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ!

Iako nisam nešto zadovoljan funkcionisanjem sajta u poslednje vreme, mislim da bi dopuštanje svima (uključujući i mene) da biraju moda bilo pogubno...

p.s. Dankan na položaju!?!? hahahahahahahahaha! Straja duvo lepak!

p.s. Dankan na položaju!?!? hahahahahahahahaha! Straja duvo lepak!

ЛОЛОЛОЛО

Ма какви избори... сте ви здрави. Зна се како се модови бирају - као папа и то је најбоље.

Milica ( mylyca) mislim da bi dobro radila posao.

Тоба, нећеш јебати

Зна се како се модови бирају - као папа и то је најбоље.

А да ли то укључује и онај чувени тест који је у Ватикану уведен када је жена напревару постала Папа? Ако укључује, не бих никад волео да сам у кожи оног који бира...

Ja brate Dankane glasam za tebe i javno i tajno,kako god.Kvorum imamo,još cenzus da prodjemo...hahahahaaa

Али, брате! Ја то не бих никад прихватио. Ено ти мој сајт из профила, на њему сам модератор, и ено распао се, нема га више :))

Ne Dzimija da penzionisete,covek zna kako da pristupi problemu.MOCUGA i GOTOVO...
P.S Ne uvlacim se...:D