Prijava

Дефинитивно Џими, Целт и Ресервоар...ове остале прецртајте...

Jimmy Page, Reservoir Dog i Celt. Nešto se ne sećam (za ovako kratko vreme) da su imali ispade, a definicije su im odlične.

Kakve veze imaju definicije i ispadi sa moderatorstvom?Imaju ali jako male i nije vredno pomena.Vazno je ko je ovde faca da bude moderator i ko je spreman da ga mrze i vole u isto vreme, i ko oseca bit ovog sajta i naravno ko je zasluzan za njegov napredak i vec dugo je ovde.

Ja necu da budem moderator, ali mogu da pomognem u izboru moderatora. Iako sam i dalje misljenja da moderatori sami treba da odluce o ovom pitanju evo mojih preloga: favorit - piro, a glasam jos za Rose_W i 2pan-a i celta.
Mislim da je izbor vec narusen. Ne treba moderatori da daju svoj glas dok obicni clanovi ne predloze sta imaju. Sugestivno je.

@ sevast - Tвој опис будућег мода, шећерко је акуратан опис мене, а ја дефинитивно нисам за мода. Мислим и да је то ирелевантно...

@Sevast:
Pisala sam o ispadima i kvalitetu njihovih definicija zato što je Artemida to navela na prvoj strani ove teme, pa sam htela da obrazložim svoj izbor, to je sve. Pošto sam kratko ovde, ne mogu da sudim ko je za šta kompetentan. O tome neka sude ljudi koji imaju materijala.

Celt, gamby, Reservoir dog, Christine i Ivana_sanjalica.

sevast ,Cristine ,Obelix ,Jimmy Page...

JTU , vlajkoseljak, ljizanin, njih ste prevideli :)

Predložio bih Barakudu, ali je već jednom bio, pa da ne cimamo čoveka opet. :) Moji predlozi:
Kelt - Jer ima dosta moderatora iz Srbije, da ne bude da su oni povlašteni. :) A i doktor je čovek :)
Džimi Pejdž - Pametan, staložen, roker čovek. Pravi čovek za tu funkciju. Osim ako ne pređe u metalce. :)
Ševast - Ako nema ko. Nije da on ne bi valja na tu funkciju, ali mnogi su izgubili na oštrini kad su došli na tu funkciju. :) Neka ga tu đe je.
Kristin - Samo to ne! Molim vas... Iz dubine srca i iz petnih žila vas molim... Ionako je nolajfer, ovo bi je samo dokusurilo. :)
Piro - Čini mi se da čovek živi za fajt. :) Još jedan pravi čovek za tu funkciju.
Obeliks - Čovek je još i ranije reka' bio da on moderator ne bi bio. Znači, on ništa (čovek). :)
Jesam li zaboravio koga?

12 poena od mene za selenijum (ozbiljna sam)!

Jimmy Page, Reservoir Dog, Celt, Meщa, Piro

A kako se glasa?

E ,moze Mensur...

iz prve poruke: "Pravila se još utvrđuju ali mogu samo da najavim da će moderatori predložiti nekih 10 ljudi za koje će zatim članstvo da glasa. Onaj sa najviše glasova postaje moderator."

-Obelix - Smiirena, optimistična osoba koja UVEK može da oraspoloži. I osoba koja definitivno navija za pravi tim!
-Celt - izuzetno duhovite definicije, čak sam par puta plakala od smeha
-Tulumbac - stari član sajta, jako fin prema novajlijama.
-Reservoir dog - ako se dobro sećam negde je pominjao neke fakture a ima šefa koji ga stalno maltretira - zaključak: može da radi pod stresnim uslovima.
-piro - često je na sajtu koliko sam uspela da primetim i duhovit je
-Jimmy Page - isto kao kod celta, a i voli engleski koji je danas skoro pa neophodan za dobijanje posla.
-Selenijum - Da li je potreban razlog? Ako je neko zaslužio, to je ona.
100% sam nekoga zaboravila.

Kaizene, što mi rušiš sneška? 10 minuta sam pravila listu.

Када бих ја био модератор севасте, то не би био сигурно циркус...ја имам тако истанчан укус за ред...(као што мој аватар каже)...

Tihi...Ovo me podseti na "Moj Misko je genije za voznju.":))))