Prijava

kumice, u tome i jeste čar vukajlije.. :D

свиђа ми се предлог... подржавам
дешава ми се да не приметим поруку па одговорим тек после пар сати...

Da se pojavi neki novi prozorcic ili nesto tako kad se dobije nova privatna poruka!
Odgovaram ljudima kad skontam da imam privatnu poruku!

Ko li tebi salje poruke ovde da mi je znati...

ja posle par dana lol
Ja se izvinjavam ako kvarim car Vukajlije,ali prosto nemam pojma kako ovde sta funkcionise!

Ko li tebi salje poruke ovde da mi je znati...

hahahahahhaa ludaQ jedan :DDDDD

@ses, bre, ne budi bezobrazan.

elem, bilo je reči i za zvuk na četu i za ovo čini mi se.. i sve je na kraju označeno kao krajnje nepotrebno.
ma dajte ljudi, ovo je pre svega rečnik slenga, a ne društvena mreža.

Мени је то исти ђаво, мада би било кул због нубова који дођу на сајт, па не схватају да смо ми толико кул да су приватне поруке на форуму.

ma dajte ljudi, ovo je pre svega rečnik slenga, a ne društvena mreža.

Ахахахаха, није друштвена мрежа кажеш, а? :))

Najbolje je da ostane kako je sada. Jebeš ti privatne poruke ako se neće preko četa obaveštavati ko je kome poslao pvt. :P :D

peki, ne zajebavaj :D

Jebeš ti privatne poruke ako se neće preko četa obaveštavati ko je kome poslao pvt. :P :D

amin!
a i koj moj šaljem nekom pvt ako još desetoro njih neće videti kome sam poslala :P

ja sam za to da mi ništa ne svetli i ne pišti.

ja sam za to da mi ništa ne svetli i ne pišti.

+1

Kumica
Ne shvatam ovo kao drustvenu mrezu,ali neko pitanje mozes da postavis nekome a da za njega ne zna cela Vukajlija,zar ne?

Kome li ces ti da postavis toliko bitno pitanje.. Sta se desava ovde, ne shvatam..

a i koj moj šaljem nekom pvt ako još desetoro njih neće videti kome sam poslala :P

Upravo tako! Onda nije prajvat et ol...

Da, ne ide da pred svima pitaš ribu da l' je za snošku :)

Kome li ces ti da postavis toliko bitno pitanje..

Брате, мислим да то није твоја ствар.