Prijava

čemu privatnost.. to mi ne diže reputaciju xD zajebavam se

"ludaQ"? wow omg ftw lol lmfao qqlele jebeš mi sve ako ova nije nečiji dupli...

koji će vam kurac da iste sekunde saznate da vam je stigao jebeni pvt? koga jebeno boli kurac, pardon, qrac da li čete momentalno odgovoriti ili tek za par minuta' oće propasti svet?

što neko reče, ima neki čar u tome da se iznenadiš kad vidiš da imaš pvt. neću svake sekunde da me neko obaveštava o nečemu i da nešto nekome moram da odgovaram. kad pročitaš - pročitao si. big fucking deal.

p.s. izvinjavam se što nigde nisam stavljala w umesto w, evo vam nekoliko pa sami zamenite wwwwwwwwwwwwww www ww w w w w wwwwwwww w w w

I nije lepo što je onaj lik rek'o kumici da njoj niko ne šalje PVT. lol

Pa nije moja stvar, ali glupo je kad tako lupnu, sta moze da se pita na pvt

Odakle si, Imas li decka, Imas fejs, Skaj, MSN,.. To i ne moze da se svrsta u bitnije.. Bar ja tako mislim.

Da, ne ide da pred svima pitaš ribu da l' je za snošku :)

a realno :D

Сес, јел користиш пвт уопште?

Мислим, има ко користи.

ma,bre svi grupnjak na četu.
mislim da dalje fantazije ne treba razmatrati,ovako šljaka super,a i šta ima na profilu da mi izleće pvt i obaveštenja,kad 'oću-vidim.

i nije lepo što se mene ova tema ne dotiče, jer meni niko nikad nigde ni na koji način ne šalje pvt.

i nije lepo što se mene ova tema ne dotiče, jer meni niko nikad nigde ni na koji način ne šalje pvt.

žićbo, ne laži. ja ti šaljem.

Ne, ne koristim, imam 4-5 od kojih sam PRIMIO :), i jedan koji sam poslao za sve ovo vreme a to sam tebi poslao.

Е, ал стварно ово није потребно, не претерујте.

Против

Dobro eto... Šalje mi i Marko78 i kaže mi da sam mu nešto uradio, a ja nemam pojma o čemu je reč. Iz tog razloga bolje je bez ikakvog obaveštenja, nego što doživljavam stresove. lol

Е, ал стварно ово није потребно, не претерујте.

Против

Džanki je bio izričit! :))

Ne, ne koristim, imam 4-5 od kojih sam PRIMIO :), i jedan koji sam poslao za sve ovo vreme a to sam tebi poslao.

Епа брате, онда ниси компетентан очигледно да причаш о томе колико је пвт заправо користан, и колико га људи користе. :)

PVT prija jer ovde gde je svaka komunikacija javna, na bar taj način možeš da razgovaraš sa nekim, a bez prethodnog dodavanja po društvenim mrežama i tak' tome.

Ma ok, mozda i nisam, al morao sam da iskazem svoje misljenje..

A i dzaba se tu sad ubedjujemo da li treba ili ne obrisala post, treba TITAN! :)))

Ма дај, отвара тему аутор који је 10 дана ту, или дупљи....
Јесте добар ПВТ, и радо га се сећам али...није потребан никакав звук .. шта год

Ti imas vise poslatih pvt-a nego li postova na forumu, ne pravi se da ne znas sad.. xD

Отвориш тему и обришеш први пост после краће дискусије? Генијално.

Лок.