Prijava

ali jebote, mislim da je previše otvoriti im fan klub temu na forumu

Реално, шта ће појединачна тема за било који бенд? У најбољем случају ће тема да замре, у најгорем ће бити расправа на нивоу ЈуТјуб коментара месецима и понављања и цитирања туђих постова ко ово изнад.

Zanilmljiv bend sa zanimljivim idejama. Jednostavno, moralo je da uspe.

Ako nekoga zanimaju Kelti, Ritam Nereda i S.A.R.S. moze da dodje na Goc 1. maja... Karta je sitnica, 500 kinti... Ko voli nece da zali... Evo vam sajt pa se informisite!
http://www.kingstown.rs/2011/

E, a što za njega pričaju da je seljačina i tako to? Nisam upućen nimalo, sviđa mi se muzika, uopšteno mi se sviđa taj zvuk keltskog folklora, bio sam i na njihovom nastupu na exitu i stvarno je super atmosvera, nema šanse da možeš samo da stojiš u mestu, jednostavno počinješ da cupkaš na prve taktove muzike.
Al ako nekog ne mrzi da mi objasni što je ovaj gilipter seljačina i indijanac?

Okej, hvala na odgovoru.

Irska verzija Blaže. Sviraju na svakom beer festu i za St. Patrick day, realno su dosadni i neoriginalni. Omiljeni bend svake klinke iz KST-a

aha to...ma ja sam kontao baš konkretno za ovog Aciku zbog čega pričaju da je ortodoksna seljačina nevezano dal su smarači ovako celokupno kao bend.

Do jaja muzika, dobre koncerte prave, al Aca je takav fejker da je to bezobrazno...

Ojsa! Jel ih slušao ko sad na Bir festu ? Kažu bilo najviše ljudi taj dan zbog Blajvage. Bilo kurac. Ortodoksi bre !