Najbolesniji snovi

  1. Nije ga on sad nasao, mi smo se uortacili jos onda kad smo posecivali tvoj dom u gluvo doba

  2. Nije ga on sad nasao, mi smo se uortacili jos onda kad smo posecivali tvoj dom u gluvo doba

    lepo je sto se ljudi druze.sada krecu imaginarne prozivke.
    "tvoja keva" stajl.

  3. haahahahhaah cuti bre vidis da je iskoristio rec imaginarno hahhaahahahahahha

  4. I i dalje slabo dešifrujem šta čmoor želi reći.
    Nešto tipa, čmor u konverzaciji sa naprednim svijetom.
    http://static.ddmcdn.com/gif/neanderthal-prey-660.jpg

  5. znam da je to za tebe nemoguca misija.provalices kada krenes u srednju skolu,pa kasnije ako bude srece i na faks...opet si nasao novog najboljeg drugara. awwwwww <3

    haahahahhaah cuti bre vidis da je iskoristio rec imaginarno hahhaahahahahahha

    pa da,to je ono o cemu ti mastas,a nikada nisi imao priliku da uradis.samo ti se krzo snove porvllaci,pa onda to napises i tvoj drugar dilan se slozi.

  6. Mgm hgm uhm am ama muhm toljaga amu muhu humu nuhu kamen u glavu ugh ugh ugh Čmoor.

  7. Mgm hgm uhm am ama muhm toljaga amu muhu humu nuhu kamen u glavu ugh ugh ugh Čmoor.

    pusis nekom kurac?

  8. ja cvor ja korstiti rec imaginarno

  9. Čudno je kako onomatopeju svog govora porediš sa pušenjem kurca. Zapravo, nije čudno.

  10. dilan dog dok cita post,cuje glas autora istog.

  11. Čudno je kako onomatopeju svog govora porediš sa pušenjem kurca. Zapravo, nije čudno.

    http://diaryofawhinyguy.com/wp-content/uploads/2013/11/apply-cold-water-to-the-burned-area.jpg

  12. mozete da budete boni i klajd.
    ili boro i ramiz

  13. kontam da djeca u vrtiću imaju inteligentnije prozivke

  14. Rece neko ko ima picku mesto kurca

  15. kontam da djeca u vrtiću imaju inteligentnije prozivke

    +1
    Ни треш ток није што је некад био... :(

  16. Bolje se vratite na temu za jadanje ocigledno da ne znate kako funkcionise forum van te teme

  17. Наравно да не знам како изгледа форум, не ван те теме, него уопште. Ко ће да чита ваша инфантилна срања.

  18. uuuuu iskoristio je rec infantilna :O pa ti si zajebaniji od cmara ahhahahhaaahhaahah

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.