Prijava

Znam aurora,jedno 10 ljudi mi je to reklo,ali ja sam svejedno to zeleo da podelim ovde sa ljudima..Bar pokusavam,polako,bice i dobrih.. :)

:))) dobro, de, nemoj se ljutiti.
Prilagođavaju ljudi viceve svom podneblju, npr. u Subotici je vic Stipane zar ti još viruješ u Deda Mraza, u Bosni Mujo, a isti lik, naivac čoek pa gdegod.
evo vica koji je nastao iz izraza, nije moj naravno ali prvo se godinama za kurton u Bosni koristio izraz kabanica i onda godinama kasnije čujem vic.
Otišo Mujo da nabavi djeci hrane, siromašni ko i uvijek i vraća se nije ništa kupio sem kurtona jer su mu rekli da je odlična kontracepcija, navuko ga on a Fata će bijesno
-JEBO TI MATER SVOJU, DJECA NEMAJU ŠTA NI JEST NI OBUĆ A TI KURCU KABANICU KUPUJEŠ...

Прочитао сам један малопре:
Како је настао кроасан?
Правила Мелиса Салиховић колач и рекла: "Види га што је кроооооосан" лололололо

Клинац ишчекује Деда Мраза, и онако нервозан гледа кроз прозор и има шта и да види, Деда трпа Рудолфа у рч све пуца. Примети Деда клинца и каже:
-Опуштено дечаче, ми и не постојимо.

Какав фејл од вица хахахах!!!

КОЈА ВР'ЧИНА!!!
А јел се и Исус хефта с њима? хД

ahahhaha kako je kretenski lole :D

То у дајректорс кат верзији хахахах!!!

Otišao bračni par iz Srbije u Libiju ovih dana.

I prenoćili u nekom hotelu, celu noć bombe lete i puca se na sve strane.
Izlazi Srbin i gleda sa terase i kaže ženi:

Al mi ne razmišljamo. Gledaj, čitav dan će nam sunce udarati na terasu.

//Ja bolji ne mogu smislit. :D

Nije loše :)
Pitaju Muju otkad je postao tako verski nastrojen i pobožan lik, kaže
- Ma jebiga, trebaju mi nove cipele, svaki dan idem u džamiju al još nisam našo dobar broj.

Evo jedan moj, lokalni.
Zašto su "jebačke" definicije popularne na Vukajliji? Svi vole da slušaju bajke.

Evo jedan lokalni za jebače po vuki
Ko o čemu baba o uštipcima.

U ne tako dalekoj buducnosti nasli moderatori lika bez i jednog duplog naloga...i banovali ga.

Одржава се окупљање Вукајлијаша у Крагујевцу, закупљене целе Шумарице, долазе Страја и његови дупли...

Узме човек собу у хотелу, на највишем спрату скраси се и одједном зачује ниоткуда:
-Ја сам дух с плавим оком!
Каже човек:
-Како се бре не смориш?!

Ово у ствари и није виц, то сам ја увек желео да кажем том духу хахахахах!!!

E, ja sam smislio kad sam bio drugi, treći osnovne ovaj:
- Šta je Tesla rekao kad je "pronašao struju"?
- Zbzbzbzbzlblblbl
Ali kontam da je do jaja očigledan, pa verovatno nisam jedini koji ga je smislio :) A i posle par godina sam čuo ljude da ga prepričavaju, pa sam se malo smorio...

Одржава се окупљање Вукајлијаша у Крагујевцу, закупљене целе Шумарице, долазе Страја и његови дупли...

hahaha, bolji odavno nisam čuo...

Ево још један интерни:

Аутор: Да ли ми је ктитор налог неопходан?
Каизен: Апсолутно не.

ахахахахахахахахааха

Cim se zaba drogira? Krekom

Juce sam u gradu vidio 10-15 policajaca kako idu skupa gradom, i reko "Sta je ovo, VIC?

-Kako znaš da li je Stefan Kostić u kraju ?
-Ostaviš kulen na prozor i čekaš 10 min.

Predložila žena mužu da napišu na parčetu papira koje osobine kod ovog smetaju onom drugom. Muž će na to: Važi, dodaj mi svesku A4 formata.