Prijava

I ne bi dobio, fala Bogu. Zato i treba ceniti ove koje ti daju. A sad cekaj da ti djavolica odgovori. :)

Neću Neo, čuo sam da se za seks ide u Pakao! 'Oli da me nesvjesno tamo pošalješ? Da me nosiš na dušu ka' čoveka što bi nosio? Toliko mnogo pitanja, a tako malo alkohola... :)

Nosio sam na Mejdenima drugaricu...a mislim da nije puno manja od tebe. :) E ja popio pivo upravo. Znas kako kazu - jedno je mnogo, dva su taman, tri je malo... :)

E jebiga, ja pijem cionističku Koka kolu, ne mogu alkohol, sutra treba ranije ustat' za na posa'.

Ne brigaj, cekace te djavolica odje. Sva napudrana i nafrakana. A ako ne, popicemo pivo.

Dobro Neo reče dva su taman, a imate li koje pivo i za mene ili još bolje neku rakiještinu pa da se ubijem od muke
mešja, ideš u pakao jebo ne jebo:)

Zar i nevini idu u Pakao? U tom slučaju 'oću da počinim neki zločin, neću da umrem nevin!

a ti si nevin? pa što šutiš?

Možda i nisam, a možda ćutim zato što mi se ne ide u prdekanu. :)

ja ti rekoh ideš pa ti bio nevin ili ne(da se ne izražavam drugačije) primetih da se postidiš:)

Ja mlati jedno, a ti drugo, nikako da se nadjemo. Ja pricam o mom kriminalnom dosijeu i o tome kako ga nemam, a ti po mraku. :)

jel to znači da su ti sve same dale da nisi ni jednu silovao te nemaš kriminalni dosije
jbg ja sam plavuša

Plavusa si? E jebiga. :)

ma za tebe ću i šućmurasto da se prefarbam, samo izrazi želju:)))

Daj budi odredjenija, sad mi svakakve zelje padaju naam. :)

ajde poseksajte se vec jednom...valjda posle toga necete vise smarati na forumu ☺

Vidis li da nece Tasmanijski Eternalu, ima li ko drugi da oce?

oce moja komsinica....odlicna matorka ima osamdes ses al izgleda ko da ima sedamdes....