Prijava

Tema je otvorena za rasprave, klipove, misljenja.
Ko je bolji? Veci?...

Ja sam licno naklonjeniji Maradoni, zato sam ga i stavio prvog u naslovu teme.
Razloge cu usput
http://www.banjalukain.com/media/pictures/2012/03/14/2ec830d9da27a8174ea77956b5eaf4f8.jpg

ЛУИС НАЗАРИО ДЕ ЛИМА РОНАЛДО! Ова двојица су смешни за њега.

1. Alesandro di Stefano
2. Maradona
3. Pele
4. Eusebio
5. svi ostali

ЛУИС НАЗАРИО ДЕ ЛИМА РОНАЛДО

Probušio je fudbal...DEBELI RONALDOOOOO najjači

Марк ван Бастен, јес да је расистичко говно ал је био одличан фудбалер!

Дебели Роналдо!

Ал пошто је питање јасно, да не бих спемоовао тему, мени је Марадона бољи јер јеби га, био је квалитетнији, кад би упоредили фудбал осамдесетих и фудбал шездесетих, ипак су то небо и земља... Тако да гласам за Марадону!

Милош Шестић

Maradona. Jebač galaktičkih razmjera.

Meni je ovo smesna rasprava (ne kazem da je besmislena) jer koliko je vas gledalo jednu (a kamoli vise) utakmica koje je Pele odigrao? Covek je dao stotine golova, a koliko ste vi videli? Od Maradone su stariji mozda nesto i zakacili, ali mi mladji se ni njega ne secamo. Ja sam kompetentan za raspravu od ere Debelog Ronalda i Zidana. A, ako pitate Mileta, Pele je Pele: http://vukajlija.com/pele-je-pele/279392

ja sam gledao dosta filmova dokumentarnih i od jednom i drugom, pa mislim da je maradona bolji igrač, a i pele je sisa kao čovek. :)

Pele je smarač, to je istina. Svako malo nas podseća kako je on kralj fudbala, kako je Santos najbolji tim u istoriji... Gledano za svoje vreme, nesumnjivo je da su obojica bili nedostižni. Gledano po apsolutnim parametrima, danas Pele ne bi mogao da da gol Javoru jer oni kasape, trče kao moroni, a u vreme Švedske 58 se trčalo dvostruko manje. Gledano po apsolutnim kriterijumima, verovatno je Mesi najbolji fudbaler svih vremena. Možda Zuba ili Zidan ili Havijer Zaneti. Ovi prastari igrači nikako.

Ма дебели Роналдо. Да се није повредио оног кобног дана, сви би му и дан данас пушили ресицу!

Maradona bi i danas bio nezaustavljiv. To je jebeni genije, šteta što je ojebina.

Ja sam jedno vreme mislio da je Pele,a u prilog mu je islo sto volim Brazil,a Argentinu ne...fudbalski naravno...I onda uzmem odgledam onaj Kusturicin film o Maradoni,pogledam jos pregrst klipova o doticnom,i skapiram da je najveci igrac svih vremena.Majstor fudbala,znalac...Svaka cast debelom Ronaldu,Zidanu,Ronaldinju,ali oni su ispod kudravog Gaucosa realno...

Ja samo znam da je na PES-u di Stefano najbolji, a Maradona, Pele i Euzebio su tunj negde iza njega :)

EDIT: Po statistikama, mislim.
Ovako, najjaci je Piksi, zna se :D

Ovako, najjaci je Piksi, zna se

+5662

Марадона вс. Пеле -> Марадона
Меси вс. РестОфДВорлд -> Меси ( Не, не навијам за Барсу, мрзим Гаучосе колико и Талијане. Да, реалан сам.)

Пеле. Јебига, зато што је господин човек, а не наркоманчина и преварант.

Мада реално, Меси ће, уколико направи још и неки успех са репрезентацијом, бити у рангу обојице, класа је за себе. И да, не навијам за Барселону ни ја.

Мада опет, Кројф, Зидан, Ронално (Зуба), Роналдињо, све су то велике играчине, али опет испод њих због неких ситница.