Prijava

A što se vi lepo ne pokupite i ne odete sa sajta kad vam sve smeta nego mučite sebe tako što trpite modovsko izdrkavanje? Vi ste kanda neki mazohisti? Ponašate se k'o miševi iz vica koji pojedu džak bibera - jedu, a plaču.

U pravu si, Mr. Moon! Evo, ja odo'...

Ja imam dosta prtljaga, ne mogu da se spakujem tako brzo.....

Мрмуне, а што се ти љутиш сад, и што нас тераш... мислим јесам мазохиста јел имаш проблем са тим... и ЈЕБЕМ му матер да ли може ишта да се напише овде а да не почне неко од вас модова да брани овог другог и тиме показује шатро колегијалност или нем појма шта... пусти ме јебем му миша да пишем шта ја хоћу све док не вређам и тачка... ни јебени утисак не може да се оставим а да ви не прикењате нешто... и да што се тиче одлазака са сајта, ја, а верујем и било ко други, дефинишке нисам овде због тебе дошао, нити због било ког мода посебно па нећу ни због вас отићи... а има да серем против вас наравно и вазда јер лоше обављате своје послове... крај...

Лош избор свега... глупости стављате на насловну, један модератор не заслужује да буде модератор... један много умислио да је суров па се ових последњих дана само просерава овуда... много модови глуме комунизам,

Па него шта, сигурно да нећемо демократију да вам дамо.

Мрмуне, а што се ти љутиш сад, и што нас тераш... мислим јесам мазохиста јел имаш проблем са тим... и ЈЕБЕМ му матер да ли може ишта да се напише овде а да не почне неко од вас модова да брани овог другог и тиме показује шатро колегијалност или нем појма шта... пусти ме јебем му миша да пишем шта ја хоћу све док не вређам и тачка... ни јебени утисак не може да се оставим а да ви не прикењате нешто... и да што се тиче одлазака са сајта, ја, а верујем и било ко други, дефинишке нисам овде због тебе дошао, нити због било ког мода посебно па нећу ни због вас отићи... а има да серем против вас наравно и вазда јер лоше обављате своје послове... крај...

Наравно, али докле год будеш срао по нама, рачунај на то да ћемо да ти одговарамо. Нико не трпи срања, да не одговори.

Серите по мени, волим да се мажем говнима!

mylyca

Серите по мени, волим да се мажем говнима!

Мислим да има неки жанр порнића са таквим сценаријима, вероватно и добро плаћају. :))

Па него шта, сигурно да нећемо демократију да вам дамо

Измисли нешт сам, немој се служиш туђим фразама...

Наравно, али докле год будеш срао по нама, рачунај на то да ћемо да ти одговарамо.

Пеки, ти изгледа имаш и проблем са разумевањем текста, срати против вас не значи срати по вама, капиш?

Серите по мени, волим да се мажем говнима!

ЈЕБЕНИ ЛОЛ! АХАХАХАХА

:игра као додола:

Иначе заборавих мало пре да напишем... ово што је сад Пеки улетео да одговори место Мрмуна, само потврђује овај мој претходни пост о шатро колегијалности, и тако...

Пеки, ти изгледа имаш и проблем са разумевањем текста, срати против вас не значи срати по вама, капиш?

А, ок, извини, јесам глуп. Можеш ли да ми појасниш на шта си мислио?

Фејзбукманијак

Иначе заборавих мало пре да напишем... ово што је сад Пеки улетео да одговори место Мрмуна, само потврђује овај мој претходни пост о шатро колегијалности, и тако...

Шта је лоше у томе?

Рекао сам да ћу ја да увек кад направите неки лош потез да се покењам по њему, а не да и кад урадиш нешто добро дођем и посерем се на то, разумеш брате, бићу објективан... Значи ставиш срање на насловну, ја оверим коментаром да је то срање, и да мод направио да то срање буде ту где јесте и да ми сви видимо да је то срање управ неки мод изабрао... е а кад ставиш добру дефку, нећу нужно да се појавим да пишем по свакој да је одлична и браво модови, то се подразумева, али нећу рећи "Е опет си ставио срање, ти си говно" Ел ме разумш сад?

Bla, bla, bla... Samo vi kukajte i kakajte. Šta da vam kažem...

јел ово шта с тим мени упућено?

па ето, знаш шта сам хтео да кажем... пошто си сам изјавио да си глуп, надам се да сам успео да ти помогнем да схватиш..,

A što se vi lepo ne pokupite i ne odete sa sajta kad vam sve smeta nego mučite sebe tako što trpite modovsko izdrkavanje? Vi ste kanda neki mazohisti? Ponašate se k'o miševi iz vica koji pojedu džak bibera - jedu, a plaču.

Nećemo d'odemo zato što zbog vas nismo ni došli. Vi ste oni kojima je data privilegija da budete modovi i da posao radite objektivno, što neki od vas ne rade i vi treba da popravite ponašanje, a ne mi.

Па знам ја шта си хтео да кажеш, премало сам глуп да не би схватио из прве, али питам : "Шта с тим?" Јел то на неки начин треба нама да буде битно, или другим члановима, или шта већ? Мислим, надам се да схватате да сте само једни од њих ХХХ који су 98% времена на овом сајту проводили критикујући модераторе.

Fejze, je l' shvataš da vređaš čoveka? Ne znam što si besan toliko, opusti se malo.