Prijava

posle seksa Vukajlija dođe ko cigareta da se smiriš,opušteno,da deliš pluseve jer si zadovoljan...

posle seksa Vukajlija dođe ko cigareta da se smiriš,opušteno,da deliš pluseve jer si zadovoljan...

Или као рехабилитација.

Пеки, јесам рекао да је говно дефка данас више пута не само једном... неам појма... што рече Гамби, гушите форум, ја сам ово место контао као место где ћу моћи да се зезам и да се смејем и да радим тако неке ствари, а не да будем васпитаван... И ако не вређам никог то зезање не би требало да буде санкционисано... а онда почеше много да гуше, као неку екипу људи, неких десеторо...

Е сад, ја имам једно виђење, целог форума... кажете да је десет људи гушило све темом Јебање 2... а како то, молио бих да ми се објасни, пошто је она само једна од десет које стоје са стране... е сад када би ови остали писали нешто по том форуму па и ајде, али форум мртав и још јебање смета нечему... Ок то сте склонили, ондак је та иста екипа почела да пише то свуда по форуму па вас то нервирало... па сте вратили тему међ активне... Па сте је сад опет вратили у игре... и цела та перипетија само зато што покушавате да цензуришете једну екипу од десет људи. Да ли је могуће... као да смо ми одметници о закону, као да смо ми криминалци вукајлије, који је проблем?

Е сад, ја се рецимо сећам када је мене Пеки д Џем бановао на оној теми "Познати бла бла" као зато што сам јадан рекао да сам ја познат... а онда мод екипа од 3 мода направи такву спрдачину на тој теми и посере се по Пекију а и по мени због свега што се тад десило... Наравно ја под таквим околностима добијем скраћење бана, али ти модови никакве санкције... А тад се о томе причало...

И сад, како можете да тражите од мене, и остале екипе коју толико прогоните са сајта, да поштују та нова глупа правила, кад ни сами не умете да их поштујете? Само ме то интересује... ето поставих пар, по вашем мишљењу, вероватно глупих питања, али бих волео одговор, макар она била и глупа! Фејз...

Da definitivno je ugušen sajt raznim pravilima i šta ti ja znam čime. Ako sam dobro shvatio, zabranjeno je na definiciju koja ima skor npr. 56:2 staviti komentar da je govno. A šta je sa definicijom od recimo 15:10? U čemu je razlika. Da li trebamo da ocenjijemo po nekom šablonu? Da nam se sviđa ono što se i drugima sviđa? Koja je svrha toga. Guši se svaka kreativnost. Ja tvrdim da ni jednom iole kvalitetnom autoru koji je ovde neko vreme neće smetati da mu u komentaru napišem da mu je definicija govno. Tu se novi članovi nađu uvređenim. Mislim čemu ovo pravilo. Pročitao sam definiciju i izražavam svoje mišljenje o njoj. Jel svaki put treba pisati sopštenje za javnost uz izvinjenje za minus koji smo udelili. Pa nemojte me zajebavati. Isto tako smatram da preterujete sa sankcionisanjem spema na forumu. Pre svega forum bi trebao da mu dođe kao neki luft. Jebem li ga, ne znam, da se spem skrene sa definicija. Drugo, da se vratim na banove Fejza, Lakija i Gambija, oni su žestoko sankcionisani za spemovanje teme koja se nalazi u podforumu zezanje. Da se razumemo, ovaj post nema veze sa njima, već sam pričao sa nekim modovima o tome. Nije mi jasno, ako bilo ko hoće ozbiljnu temu bez spema, zašto je otvara u podforumu zezanje?! Jebi ga, na nekim podforumima treba maltene dozvoliti spem, to jest, ne banovati ljude zbog nekog malog skretanja sa teme. Taj podforum bi mu došao kao luft, a za takav podforum, zezanje mi deluje nekako najadekvatnije. Treće, da se razumemo, nemam ništa protiv modova, nisam imao neke konflikte sa njima, al' stvarno mislim da bi malo trebali da olade glave, sagoreli su u želji da rade svoj posao kako treba i prave sve više grešaka, ne vezano za to da li je to banovanje autora, izbora definicija za naslovnu ili brisanja definicija. Svima nam je stalo do sajta (aktivnim članovima), svako od nas voli da pročita nešto kvalitetno, da se malo sprda i da se druži sa ljudima ovde, dajte malo prostora i za to. Isto tako znam da vas boli za ovo što pišem, al jebi ga morao sam, to su neki moji utisci. Pozdrav, i srećna Nova.

Nije mi jasno, ako bilo ko hoće ozbiljnu temu bez spema, zašto je otvara u podforumu zezanje?!

Зато што правила тако налажу... иначе ја сам негде чуо да ако тема има оно у наслову "Без спема, молим" зад пада бан... ова тема због које смо ми најебали, ј ето поставила тек након 20 и више постова, мада и то је ок... Нек бришу, они су модови, ипак им остају школске дефке, у њима је драж сајта, то је поента

гушите форум
гуше
гушило

Da definitivno je ugušen sajt raznim pravilima i šta ti ja znam čime

А ви га баш луфтирате тим елаборатима...
:)))

Ahahah, pa čoeče uroše jel kniga utisaka il' nije. Bolje pišemo ovako nego ko što smo ja i par ljudi spemovali knjigu utisaka na kopaoniku u nekom planinarskom domu na Kopu, kad nas optužiše da smo ukrali gajbu piva i tri paštete. Složismo im lep tekst i još se ko ljudi zafalismo na pivu, a i rekosmo da su paštete bile ukusne.
E da Uroše samo si potvrdio ono što sam napisao, to jest da vas zabole za naše referate. Jebi ga ne smemo ništa drugo da pišemo, strahujemo od bana :)

strahujemo od bana

Реме хоћеш ли научити већ једном да више бан није довољна казна, да ће да ти обришу дефке уз то, а то је оно што боли!

Dobro me upozori Fejze, da nisam preko moba sad bih editovao onaj komentar.
A sad ozbiljno, modovi aj leba vam razmislite malo o ovome što vam rekosmo ovde, pre svega zbog sajta, jer ovo stvarno postaje monotono. A i kako to da jebanje ode u igre, a ko poslednji zadnji ovaj pobednik je još ovde? Svima nam je u cilju da sajt bude interesantan, pogotovu zato što dosta vremena provodimo ovde. Aj uzdravlje. :)

Reme, ne diraj mi igru u kojoj pobeđujem, molim te! :))

Ма пребацили због нејебеча тј. Пандана

Izvini nezaboravka. Stvarno mi smor.

Ma, opušteno, šalim se ja :) Kad god ti postane smor, samo klikneš 'odjava' i odeš da radiš nešto zanimljivije... Pa onda opet dođeš i tako...

ja imao dobru defku i ona imala 6:1 za 10min i niko mi nije napisao da je govno, i vi mi je obrisali.

mada, defka je i bila govno, ja shvatam da ste je vi obrisali prije nego mi neko to i napise u komentarima, sto bi povrijedilo mi osjecanja. fala.