Prijava

Zaboravljaš da tampon zona obično odgovara obema stranama.

Pa tampon valjda više odgovara gaćama nego pičci :D:D:D

Više vas je spomenulo da su katolici narod...
Katolici su pripadnici hrišćanske crkve rimokatoličke veroispovesti.

Капетан обвијус :))

Е јебига Че , сад је касно , све тајне службе запада су виделе ово , нема теорије да сада успе, требо си то Боркету на ПВТ да шинеш , овако смо га сад колективно испушили за све ове премије што си набројао...
А ово за западну пропаганду и те цитате и похвале које су нам давали , да није и то све колективно пржење и троловање да се ми примамо а ?
И да јесте , боли нас курац.....

http://www.youtube.com/watch?v=wrH-ydYC19w&NR=1

Cekaj ako su Turci moralni pobednici sa placenim vojnicima, sta su onda Srbi koji su skoro svi do jednog uzeli sikiru, asov ili jebene vile i branili svoju zemlju do smrti?! Zar ne mislis da je najveca pobeda to sto se ceo narod skupio i dao zivot za svoju zemlju? Po mom misljenju ne postoji veca pobeda.

Jedina moguca veca pobeda od toga bi bila da smo jos i pobedili :)))

@BojanBojanBojan priznajem, koristio sam loš termin. nadam se da me ipak razumeš šta sam želeo da kažem... :)

Evo neka zanimljivost...
1396, Nikopolj - sedam godina posle kosovske bitke, Turci pod Bajazitom protiv jevropskih Krstaša. Srbi pod despotom Stefanom su se borili na strani Turaka, i dali su kritični doprinos pobedi Turaka.
1402, Angora (Ankara), u velikoj bici između Turaka pod Bajazitom i Timura (jebo ga ja, tursko-mongolska dinastija u centralnoj Aziji), učestvovao je veliki broj (po umerenim procenama, oko 5000) srpskih vitezova, opet pod despotom Stefanom Lazarevićem. Pošteno su rasturali i tad, navodno su bili jedini deo turske vojske koji je zadržao položaje tog dana. Na tom bojištu dan-danas postoji mesto, zove se Srp Gazi, kao spomenik srpskim vitezovima.

Него , Хатакаран , зар ниси ти био лик који је написао негде на форуму да Срби никада нису требали да приме хришћанство и да сада треба да га одбацимо и да се вратимо старим словенскм божанствима , богу Перуну и слично?

ХАХАХАХА Човече, ја сам последњи који би то написао лололло
Што се теме тиче,

прељева...

Evo neka zanimljivost...
1396, Nikopolj - sedam godina posle kosovske bitke, Turci pod Bajazitom protiv jevropskih Krstaša. Srbi pod despotom Stefanom su se borili na strani Turaka, i dali su kritični doprinos pobedi Turaka.
1402, Angora (Ankara), u velikoj bici između Turaka pod Bajazitom i Timura (jebo ga ja, tursko-mongolska dinastija u centralnoj Aziji), učestvovao je veliki broj (po umerenim procenama, oko 5000) srpskih vitezova, opet pod despotom Stefanom Lazarevićem. Pošteno su rasturali i tad, navodno su bili jedini deo turske vojske koji je zadržao položaje tog dana. Na tom bojištu dan-danas postoji mesto, zove se Srp Gazi, kao spomenik srpskim vitezovima.

Елем, код Ангоре је Стефан три пута ослобађао Бајазита ког су Монголи трипут на'ватали. Кад је четврти пут заробљен, Бајазит се убио због срамоте.
После је Стефан постао огорчени противник Отомана (Отомани и Турци нису једно те исто, но сад није важно), чинећи са Жигисмундом Луксембуршким, мађарским краљем, и Владом Цепешом Дракулом, трансилванијским кнезом Ред светог Змаја, тада један од највећих редова витезова Европе.

Не могу сад да тражим, али остало је забележено да је краљ Стефан I Немањић Првовенчани свирао бубњеве и гусле.

Такође, Бугари су нудили уједињење кнезу Михаилу Обреновићу, тако што ће се Србија и Бугарска ујединити под његовим жезлом и постати Балканија.

Jel koristio Zildjan ili Sabian cinele, pitanje je sad?
Inace, obe marke prave 2 burazera Turcina, respektivno.

Jel koristio Zildjan ili Sabian cinele, pitanje je sad?
Inace, obe marke prave 2 burazera Turcina, respektivno.

http://lolilux.com/wp-content/uploads/2011/03/Troll-fail.jpg

Hahah, a bio je i prvi shred guslar, i izmislio je bendovanje zica, za one najtuznije i najizrazajnije pesme :)

Taman ocistis jamu Che-vu i odma opet pocnes da je punis neverovatnom brzinom.

У неким књигама и публикацијама се спомиње податак да су српске гусле дочекале Фридриха Првог Барбаросу када се у 12. веку састао у Нишу са српским владаром Стефаном Немањом, где му је Немања понудио помоћ српске државе у нападу на Цариград. Кажу да је Барбароса био задивљен звуком гусала и пјевањем уз њих, па се много интересовао око појединости везаних за гусле.

Такође, Бугари су нудили уједињење кнезу Михаилу Обреновићу, тако што ће се Србија и Бугарска ујединити под његовим жезлом и постати Балканија.

Odakle ti ovo, leba ti? Si rekao u prvom postu da se ne iznose neprovereni podaci? :)

Evo, ja ovom prilikom javno nudim Obami da postanemo jedna od američkih država, pa će za dvesta godina neki Amer da piše kako su Srbi početkom 21. veka tražili ujedinjenje sa SAD.

'Бем ти нет кад морам да се позивам на линк са Википедије.
Задовољна?

Obrati pažnju na jako rastegljiv termin "bugarski revolucionari". :)

Obrati pažnju na jako rastegljiv termin "bugarski revolucionari". :)

То што си сад рекла било би исто као кад бих ја написао "српски револуционари", мислећи на војску Карађорђа, а ти рекла да је то "јако растегљив термин".
Бугарски револуционари су још били под отоманском влашћу, Бугарска је ослобођена тек 1878. године.

Znam. U Bugarskoj nije postojala nikakva revulucionarna vojska, već skup od nekoliko likova koji su se zanosili takvim idejama. Poprilično neozbiljna stvar, što se i videlo 1876. :)

@Hatakaran
Stefan Nemanja nije nudio pomoć u krstaškom ratu, već u eventualnom napadu na Vizantiju. Nemanji je bio propuh u skrotumu za krstaški rat.