Prijava

Ja 98% stvari koje tražim nađem na demonoidu, a ratio mi je 0.06 i boli me tukidid.
Neš, saću ja da ti pošaljem.

Pišam na južni vjetar, bači i bratu jedan ivajt. :)

На ИПТ не може тако, лети бан целом стаблу инвајтова, па морамо да пазимо лоло

Mamu im jebem, zato nece tamo da me uloguje. Govna, i ne trebaju mi, imam jos 10 trekera, dabogda ih sve pohapsili, nogama jeli, ruke im se osusile, loza im se ugasila, ma kostic im odobrav'o definicije dabogda!

Мешо, делује ти само, не знаш још увек да нађеш, тако сам и ја мислио. :) Е, могао би и мени инвајт за Демоноид, ако има неко.

Мојне да не шерујете, добићемо сви бан!

što kaže čovek

Meśa
Znači, ono što skineš puštiš da se odsiduje i nema frke, je l to to?

taj neki rad?

Demonoid is a website and BitTorrent tracker created by an anonymous Serb known only by the pseudonyms "Deimos" and "Zajson".

Svecko a naše!

Момци ко ово узме, дакле што се компа тиче НЕМА ГАШЕЊА! Једном кад уђеш у причу, ушо си. Не желимо да попијемо групну педалу на нивоу сајта Вукајлија, све је једно те исто стабло.

Имам још инвајтова.

aj,ispadam iz priče laganeze, iako nisam ušo još. ne mogu dostavim komp bez gašenja noću,sjebano mi napajanje,pa vrišti komp ko da ore njivu u drugu sporohodnu. pozdrav!

Имам 3 инвајта за ИПТ и 1 за Демоноид, ако неком треба нек се јави на ПВТ.

Треба мени за Демоноид, дај мени тебрињо!

А ел користите нешто за заштиту кад скидате преко торента? Проксије и та чуда. Видим да се ови на западу ложе на то. Колике су шансе да неког код нас сјебу због тога? Контам никакве, ал, реко, ај да питам.

А ел користите нешто за заштиту кад скидате преко торента? Проксије и та чуда. Видим да се ови на западу ложе на то. Колике су шансе да неког код нас сјебу због тога? Контам никакве, ал, реко, ај да питам.

Šta 'š koristit' koji kurac, boli te

А ел користите нешто за заштиту кад скидате преко торента? Проксије и та чуда. Видим да се ови на западу ложе на то. Колике су шансе да неког код нас сјебу због тога? Контам никакве, ал, реко, ај да питам.

За сада, слабе, а не верујем да ако се икада неки анти-пиратски закон прихвати, да ће случајеве обрађивати ретроактивно. Мене су пре пар година звали из Еунета да кажу да се Бетесда жалила што сам скинуо Фолаут 3. Рекли ми само да ће да ме заведу под други мејл и да наставим да цепам. Не знам шта се ту уствари догодило, али ето - то је моје једино искуство са таквим случајевима.

Ne mozes da koristis proxy za to. Koristi se npr. http://www.peerblock.com/ koji pravi databazu IP adresa iza kojih se krije FBI, agencije za pracenje saobracaja i sl.

@Wojtek
Није неки проблем, али нисам знао да такве опомене уопште шаљу код нас. Углавном, по нашем закону не могу да те јебу због скидања торентом? (Мада, не знам од какве је то користи, пошто по Британији људе оће да испоруче Америци, да им суде по њиховим законима...)

не верујем да ако се икада неки анти-пиратски закон прихвати, да ће случајеве обрађивати ретроактивно.

То ми није јасно - је л' се по садашњем закону уопште не сматра прекршајем коришћење торента, или само не спроводе закон, по обичају? (ако уопште постоји закон)

Све у свему, има неко још тих позивница за Демоноид?

Користим то, Џери, али не знам колико је поуздано.
Мислим, знам да ће тешко неко овде да ме јури због тога, ал чисто да знам како стоје ствари.

Није неки проблем, али нисам знао да такве опомене уопште шаљу код нас. Углавном, по нашем закону не могу да те јебу због скидања торентом?

Нисам сигуран, али мислим да не могу тебе кривично да гоне (или као што кажеш - не спроводе закон), али да провајдер који обезбеђује ИП адресу може да се суочи са тужбом.