Prijava

Mene nervira to sa slikama, kad god negde izlaze, pozorište, bioskop, kafana, kafić, kontejner, ljudi moooooraju da nose fotoaparat i da zabeleže događaj! A slike kače čim se vrate kući. Šta? Je l' ako nema na fejsu onda se nije ni desilo?

Inače ovako, ako se ne preteruje, može biti vrlo koristan. Recimo, kao što su mnogi naveli tako sam u kontaktu sa ljudima koji mi dosta znače, ali ne mogu sa njima da se često viđam jer su daleko.

Mada i to viđanje nekad smara, ostaje se čoveku i da bude sam.

Facebook je jedno toliko veliko govno od sajta da sve mrzim. Celi život se borim da degenerike odbijam od sebe a na fejsu sa svim tim istim pajvančinama bivam prijatelj.

И докурчи ти једног дана и све их избришеш. Замисли који је то сврш и духовно прочишћење.

Meni ipak najviše na kurac ide live izveštavanje koje je nekima toliki fetiš da su se pametni ljudi dosetili i izmislili i Tviter da uzmu još koje milionče.

10:23
Ja jedem kobaju i pijem rakiju.

11:45
Baš sam lepo kenjao, masno govno lol

12:30
Baš je lep dan, idem napolje, ali ću biti na Fejsu preko mobile :o)

13:45
Ne jebem ništa jer sam smor, ali lol

Pa fejs generalno.

Cara™

Facebook je jedno toliko veliko govno od sajta da sve mrzim. Celi život se borim da degenerike odbijam od sebe a na fejsu sa svim tim istim pajvančinama bivam prijatelj.

Sajt je napravljen da se moroni druže i da razmenjuju sličice jer nemaju jebenog pametnijeg posla u životu i vole da dokoličare na nekvalitetan način. Smatram da su svi zagriženici za fejsbuk ništa manje do gnjile pičkice.

Jednostavno, sajt je bljutavo govno i kao na vukajliji, svako ko ove net stvari voli i koristi zbog socijalizacije zaslužuje metkinu u čelo!

* pre 12 minuta

TO!

Na FejZbuku mrzim čitav FejZbuk. Jedini razlog što ga imam je to da se mogu čuti sa sestrama koje žive u Srbiji, a nemaju msn. Jebi ga, msn više nije u fazonu.

ja NEMAM fejs i NEĆU GA NI IMATI... al' mi jebeno ide na kurac to što ljudi kače moje slike... koju pičku materinu moraju to debili raditi? ja da sam mislio da mi to treba u životu otvorio bih sebi nalog, pa nek se onda izdrkava kol'ko ko 'oće nad tim...

da se mogu čuti sa sestrama

Може да се чује преко фејса?

Ждрепчева Сврш
da se mogu čuti sa sestrama
Може да се чује преко фејса?

Mislila je da komunicira preko FB. Verovatno i ti nekad koristis ovakav izraz.

Може да се чује преко фејса?

Ne seri, bre.

Mislila je da komunicira preko FB. Verovatno i ti nekad koristis ovakav izraz.

Не. Ваљда кад се чујеш, чујеш се, као на телефону, скајпу, мсн-у. Водиш вербални разговор. Остало је дописивање. А можда сам ја матор, па нисам упућен у тај модерни вокабулар.

Ahahahha.
Ko si ti? Jogurt?

А можда сам ја матор, па нисам упућен у тај модерни вокабулар.

Eto, mator si, ne smaraj više.

Ne seri, bre.

Како неки имају кратак фитиљ.

Ko si ti? Jogurt?

Не. Знам да надимак асоцира на јогурт, али не.

Како неки имају кратак фитиљ.

Naravno, kad neki imaju debilne komentare.

Eto, mator si, ne smaraj više.

Е, баш ћу да те смарам јер шириш негативну енергију, не капираш зајебанцију кад неко не стави смајли и ниси опуштена. Бићу твоја ноћна мора на овом сајту.

Не. Знам да надимак асоцира на јогурт, али не.

lolololo!

Бићу твоја ноћна мора на овом сајту.

ima li ovoga na fejsu??? ako ima onda sam srećan što nemam profil lololol

BRAVO BRAVO BRAVO

Nema se šta deugo reći nego BRAVO ovakovom iskusnom potezu. MIslim, postoji toliki niz ljudi koji su ankul i bezvezni da to prosto mora da se briše... Ipak, ne može svako da mi bude prijatelj!

Ja ne pisem o necemu o cemu ne znam nista, kad bi ti otvorio temu o npr. motociklizmu (manje realno) ili o pravljenju dzinovskih kugli od slina iz nosa (daleko realnije), ja se ne bih trudio ni da shvatim o cemu pises, a kamoli negovao bolesnu ambiciju da pisem o necemu sto ne poznajem.