Prijava

ЈА МРЗИМ ШТО ЕМО ЦАВЕ НЕ КАЧЕ СЛИКЕ ПИЧКЕ И ПИРСОВАНЕ СИСЕ!

Fejs šta je to? Jel to neki novi parfem?

ništa konkretno, ali realno mi je sve to i cela ta priča glupava...
možda ne volim jedino devojke koje dolaze u igraonicu i sednu za najbolji komp da bi smarale po fejsu. a jedna šabanka koja je sedela do zida je toliko pomerila svoj monitor u stranu ka zidu, kao da joj ostali ne gledaju šta radi, a ružna je ko kurac, ni njenu majku ne zanima šta radi po fejsu JEBEM JOJ MAJKU.

Ništa. Fejs je sasvim dobro koncipiran. Činjenica je da neki individuumi ne umeju pristojno da se ponašaju na fejsu ali je to njihov problem i u RL. Imaš mogućnost da ih izbegavaš. Na fejsu sam prijatelj sa osobama koje lično poznajem (osim jednog izuzetka, greškom dodatog, ali moram da kažem da nemam primedbi na ponašanje) i sa kojima imam zajednička interesovanja. Nalog na fejsu imam nekoliko meseci, dugo sam se opirao zbog predrasuda koje sam stvorio slušajući one kojima je fejs jedini stvaran svet. Ne provedem dnevno više od 5 minuta na fejsu. Mnogo gluposti pročitam na Vuki ali me niko ne prisiljava. Nikakvim ugovorom nisam vezan pa mogu da prestanem da je posećujem kada mi više ne bude zabavna.

O, da su mi muke samo gledati pirlitanja po kupatilima i pućenje usta.
Ono što me izluđuje su fotografije bošnjaka i hrvata u nekakvim ratnim uniformama, a neretko i slike s oružjem po šumama i gorama.
Stavi 120 slika od kojih su 83 ista poza, isto sve samo ga tako izlupao škljocajuži pa kad brzo listaš dobiješ pravi mali primitivno rađen crtani film. Onda sledi 17 slika s kućnim ljubimcem, ajd i to, pa par slika on ili ona u ustaškoj uniformi da se valjda ja divim njegovom ili njenom patriotizmu. Onda mi još neko ponekad pošalje zahtev da uđem u nekakve njine patriotske grupe tipa Dajmo podršku Jovanu Divjaku i tako...
Interesantno je da nikad nisam videla Srbina u uniformi, razlog mi je nepoznat.
Još me izluđuju novogovori kao maHmuran sam, opšte je postalo opće i sl.
Inače OK je mreža, našla sam se tamo s ljudima koje nisam videla po dvadeset godina.

Dje god nadjes zgodno mjesto ti H posadi. Mozda nema slika u uniformama, ali sa grupama uopste nasa celjad ne zaostaje.

Jeste kizo ali ovo nije čeljad, nego drtine od po 30 i 40 godina.
Uostalom to nisu meni nepoznati ljudi a ni ja njima, prema tome šta mi ima koji kurac slati takve stvari? Sinoć je npr. bila erupcija Ante Gotovine, pa kontroliši se čoveče na fejsu ako si mi već slao zahtev za prijateljstvo onda ne seri po fejsu nego kući, kao da ja ne znam da ga ti voliš i kakav stav imaš o ratu.
Ako sam već pre iks godina završila fejs tu fejs s nekim ljudima nema razloga da mi i ostali jebu živce koristeći neku virtuelnu mrežu.
Virtualnu, pardon :P

На њему мрзим што је скратио шишке, иначе је кул.

Mrzim to što mylyca nije prihvatila moj zahtev. :(

Који ћеш ми, довољно те овде гледам.
А и почела сам да не волим да неко чита моје податке, гледа моје слике и преписке с мојим пријатељима, а да ја притом немам појма ни како изгледа, а камоли ко је и шта је, поготово ако ме те ствари посебно и не занимају код особе :)

едит: ето то мрзим.

Који ћеш ми, довољно те овде гледам.

:o
Samo na četu ponekad.
I kad smaram na "pitanje autor-odgovor moderator".

А и почела сам да не волим да неко чита моје податке, гледа моје слике и преписке с мојим пријатељима, а да ја притом немам појма ни како изгледа, а камоли ко је и шта је, поготово ако ме те ствари посебно и не занимају код особе :)

lolol
E, to mogu da prihvatim. :)

Mene nerviraju bezvezni ljudi koji me prvi dodaju za prijatelja, prevashodno kolege sa posla. Srecom, tu su prolecna ciscenja kad vecina njih odleti.

Jericho

Mene nerviraju bezvezni ljudi koji me prvi dodaju za prijatelja, prevashodno kolege sa posla. Srecom, tu su prolecna ciscenja kad vecina njih odleti.

BRAVO BRAVO BRAVO

Nema se šta deugo reći nego BRAVO ovakovom iskusnom potezu. MIslim, postoji toliki niz ljudi koji su ankul i bezvezni da to prosto mora da se briše... Ipak, ne može svako da mi bude prijatelj!

Добар је фејсбук, добро је конципиран и лепо га је користити уколико не претерујеш. Ја не стављам никакве сувише личне податке осим мејла и тако тих основнихствари. И не качим слике, каче их други, па се углавном одтагујем, осим кад нисам испо много хот, тад се не одтагујем. Шалим се, нервира ме то таговање. Окачи слику, па нека се тагује ко хоће. Помаже ми да будем у контакту с људима с којима физички не могу да будем у контакту због даљине. Немам међу пријатељума ниједну особу коју не познајем лично, кад ме додају, ја ихигноришем. Такође, игноришем и људе које знам, а не желим да их имам међу пријатељима. Ех, да, смета ми једино кад људи немају муда да ставе име и презиме него фантазирају ту нешт с разним никовима. Не разумем зашто се такви не би једноставно задовољили мајспејсом.

Ono, u fazonu su idem da kenjam u šumu, i ajde da se slikam, da ne misle ljudi da ne mogu da kenjam u šumi. Da, da ljudi budu upoznati sa tim da imam dupe koje može da kenja, i da, može mi se da odem u šumu. I onda će da mi zavide, i uvlače (pogodite gde!), i komentarišu nešto tipa:
Joj, što ti je govno lepo ispalo! Baš ste slatki tako zajedno! Jaooo, vidi se i guza! A jel ti ono ortak što viri iza drveta? Vidi mu facu! Ahhahaha, kao da nikada nije video govno! WOW, neverovatno! Kiss Mawa maca. :)))))))))) <3
Govno se taguje, naravno.
Obavezno i profil da mu se napravi. Govno je luzer ako nije na Fejsu:
Razgovnjeni Mamlaz
In a relationship with
Sraćka Celodnevnić
Diksi Namaz, pravo ime Dijareja, je često online sa Izmetom Natrčkom, su samo neke od mogućih aktivnosti.
Naravno, tu su i statusi:
"Govnoljub je juče bio dobar, danas Opstiparko dobio svojih 5 min" ili
"Danas me smara Dijarejko!!! AAAaaaa"
Pravi prijatelji govnjive statuse jedni drugih, ne zaboravi LIKE!
I razmisli dobro, kakvo si ti govno ako nemaš svoj profil u Kanalizaciji!?

Eto, to me nervira. A kad nije tako, verovatno je zanimljivo i vrlo korisno.

FejZ je super..ja imam sve njegove defke u omiljenim...

Pa, jako je korisna stvar ukoliko se koristi na način za koji je i namenjen. Ali opet, toliko ZILJA ima da čak i neziljavi ljudi pod uticajem jebene ziljave okoline počnu da pišu BOŽE PETRA, pičkematerine, tako da NEKA HVALA. Jebo ih Fejzbuk, jebala ih ona retardirana klinka što se klepa pesnajom po ćili, jebao ih Djoković i a u pičku materinu!!JEDANAEST

Има бре лепо опција hide all by тај и тај, па не мораш да их гледаш. Или лепо и једноставно remove.

Facebook je jedno toliko veliko govno od sajta da sve mrzim. Celi život se borim da degenerike odbijam od sebe a na fejsu sa svim tim istim pajvančinama bivam prijatelj.

Sajt je napravljen da se moroni druže i da razmenjuju sličice jer nemaju jebenog pametnijeg posla u životu i vole da dokoličare na nekvalitetan način. Smatram da su svi zagriženici za fejsbuk ništa manje do gnjile pičkice.

Jednostavno, sajt je bljutavo govno i kao na vukajliji, svako ko ove net stvari voli i koristi zbog socijalizacije zaslužuje metkinu u čelo!