Prijava

Sjaši Kurto, 'oće i Murta malo da JEBE!

ođe moram nešto napisati...

nama treba neki da nas usorta, da nam svima udijeli po lopatu pa da vidiš koridora i mreže autoputeva, jebala nas vukajlija i fejs... ništa mi ne radimo, pa se onda nemamo šta žaliti...

a ovi što štrajkuju ili ovi što su na vlasti su ista govna i što kaže CARA ne treba im dati legitimitet, tj. ne treba izlaziti na izbore... međutim, pošto je u administraciji radi dovoljno ljudi, da kad samo oni izađu na izbore, ti izbori su legalni nema druge nego da narod izađe i jebe im majku...

Jadnom Tomi dozlogrdilo stanje u zemlji, narod nema šta da jede, pa njemu glupo da okreće prase. Pošto je mnogo ždrao, sada je odlučio da napravi totalni opoziv svojih creva i da pokaže koliko se kaje zbog prasića i koliko voli narod.

http://anglogermanhistoricaltrust.org/images/8Gallows.jpg

Кад на овој слици место јадних црвеноармејаца буду сви од Чеде до Шекија, биће нам боље.

ma,čovek hteo na dijetu,al' nije karakter,pa haj ovako da objavi,tmn. će da smrša,a i da ne ispadne sisa mora da se pridržava.

NAPRIJED NAPREDNJACI!

jesam ja vama pričao da sam ja predsjednik gradskog odbora SNS-a u Republici Srpskoj?

i mojne vi meni tu prasići, mi smo prava stranka, kad krkamo krkamo jagnjetinu kod Goje Malića na Previlima

Toma da je frajer sa tom dijetom bi primenjivao i svakodnevni klistir,ovako je još uvek jedno obično jaje.

Одувек су ми били јадни и радикали и напредњаци. Сад су ми постали гадни. Гаднији од свих осталих. ГЈАДНИ. Гори од државе у којој смо. Јој да ми је да додђем на власт и да целу Србију у Београд метнем и направим метрополу, а остатак издајем за нуклеарне пробе. Како би цветала економија...

jao brate gde je sad onaj poster get on kurta to dismounth murta.

to bi sada volijo vidjet!

u mom kraju se kaže "ne laje kera zbog sela,nego zbog sebe"!! isti je slučaj sa većinom političara u zemlji. zaista ni u jednom čoveku ne vidim nekoga ko misli da zaustavi lopovluk u ovoj državi. ako se nikoliću još priduži i dokazano nesposobni koštunica...odosmo svi u vražju mater.

Kako mi se gade svi, kako ih jebote već nije sramota? Ja bih u zemlju propala... Haj nakradeš se 2-3 godine, pa pustiš druge, a ovi svi zaseli, ne menja nam se cela politička scena 10 godina. Pu.

Toma Nikolić
Ja od jutros ne uzimam vodu i hranu.

Ubij se, molim te.

Ја бих га пустио да гладује, да видимо колико дана је у стању то да ради, све док не прође рок након кога теоретски МОРА да умре од жеђи, па да онда буде проваљен да је заправо узимао храну и пиће и тако се избламира, па ме интересује које ће патетично оправдање да измисли.

koga boli kurac. Nek crknu. Što manje ljudi to manja stopa nezaposlenosti, manji uvoz hrane i ostalih govana što dalje implicira da bismo se više bazirali na sopstvenu privredu, što opet dalje implicira da bi porastao standard.... A opet manje nezaposlenih znači i manje ljudi na granici siromaštva, manje gladnih i tako dalje. Bićemo mi ekonomska sila!

dijeta,dijeta bre...presela mu srneća leđa.

Treba vama svima motiku i ašov, pa na njivu pa bi se naučili da cenite vlast. A demokrate vas miluju pa vam se ne sviđa!

Видиш да си ти комуниста у души...

Nemam nameru da pokušam da pružim rešenje ali mi se vaše postovanje malo ne sviđa. Mislim da pokazujete višlji stepen malodušnosti. Najgore, ali najgore od svega je reći gotvo je, nema izlaza, ajmo svi po ašov u ruke pa na groblje ...
Ni ja nemam previše vere u političare niti bih mogao da izdvojim čoveka po meri većine ali nemam nameru da dignem ruke od sebe. Za status kvo je najtraženija apatija i adinamija naroda. Većini političara baš to odgovara.

KO se bavi politikom a od nje nema koristi je glup glup glup...

Jebo to.... ko i ove što gledaju fudbal i navijaju za neki strani klub - nema gore.

Toma Nikolić
Ja od jutros ne uzimam vodu i hranu.

Ja od 7. aprila ne pišem definicije pa koga zabole.

višlji

Daj, jebote, piše se "Viši"

A što se Tome tiče, on samo patetiše, neće postići ništa osim sramote pred celom državom. Ono što on priča je kao komunizam: savršeno na papiru, u realnosti NEIZVODLJIV!

Jebeš ovo sve... Dok mene na vlast ne postave, ništa od države...