Prijava

Daj, jebote, piše se "Viši"

Височији...

Височији...

Viši...

Курац у сламнатом шеширу. Историја нас ничему није научила. Воздра, раја, одо ја за Атлантиду.

ninka_92

Jebeš ovo sve... Dok mene na vlast ne postave, ništa od države...

NINČILA ZA PRECEDNIKA OMA!

Човек штрајкује глађом и жеђом да би дошао на власт. Може ли још нешто да нас зачуди од наших политичара? Збиља.

NINČILA ZA PRECEDNIKA OMA!

Caro, tvoj glas imam... Skupi još ljudi, pa da se kandidujem... :)

Човек штрајкује глађом и жеђом да би дошао на власт. Може ли још нешто да нас зачуди од наших политичара? Збиља.

I ja se pitam....

NINČILA ZA PRECEDNIKA OMA!

+

Човек штрајкује глађом и жеђом да би дошао на власт. Може ли још нешто да нас зачуди од наших политичара? Збиља.

Može, začudiće nas ako budu uradili ono što obećavaju!

da bi posle mogao lepo na prazan stomak da satera još bolji kavijar i ostale gluposti,dok se vozi air pinkom i pije koktel od ceđenih ribizli i ptičjeg mleka.

Човек штрајкује глађом и жеђом да би дошао на власт. Може ли још нешто да нас зачуди од наших политичара? Збиља.

Да не краду, да раде у интересу народа, да дају оставку кад не ваљају... Да набрајам даље?

И то што кажете. Овај хоће да се убије ако му не дају власт, а замисли да неки министар да оставку зато што су га ухватили да мути са приватном фирмом.

Да не краду, да раде у интересу народа, да дају оставку кад не ваљају... Да набрајам даље?

Kao što i ja rekoh...

Nema vajde od polemike, m'rš na izbore, pa birajte put koji želite. 'Oćete da budete gladni, ili gladniji?

Nema vajde od polemike, m'rš na izbore, pa birajte put koji želite. 'Oćete da budete gladni, ili gladniji?

glupost... koji nude da budemo manje gladni? koji nude pečenje svaki dan kod Goje na Previlima?

NE TREBA IZLAZITI NA IZBORE I TIME IM DAVATI LEGITIMITET!

NE TREBA IZLAZITI NA IZBORE I TIME IM DAVATI LEGITIMITET!

BURI OBJASNIJO,JA PRIHVATIJO!

Хахахаха, видео сам на дневнику Николића. Урнебесан је! После пар сати штрајка седи једва жив и прича полако и помало неповезано. Прави паузе на пола реченице да прикупи енергију. Мора да се најео мукица пред штрајк да дуже издржи.

mora da se najeo pred intervju,pa ga uhvatio seljački stond.

Idem sada sa večere, ali ću da se solidarišem sa Tomom i neću da jedem ništa slano celu noć. Samo možda neki slatkiš...

glupost... koji nude da budemo manje gladni? koji nude pečenje svaki dan kod Goje na Previlima?

Nijedni, ali moraš da biraš, jebiga.

YouCantHandleTheTrut
Хахахаха, видео сам на дневнику Николића. Урнебесан је! После пар сати штрајка седи једва жив и прича полако и помало неповезано. Прави паузе на пола реченице да прикупи енергију. Мора да се најео мукица пред штрајк да дуже издржи.

Daj, čoveče, to je Nikolić, ceo život loži narod.

Daj, čoveče, to je Nikolić, ceo život loži narod.

trolololo!

Хаха, реално Тома штрајкује глађом и жеђом на месту где су храна и пиће најјефтинији у региону! Карактер, бре!