Štrajk glađu zbog izbora

  1. Jak crtež Valdemare

  2. Џерико штрајкује глађу због избора модератора.

  3. Vidim sad u "Dnevniku" da je bila nekakva molitvena šetnja za Tomu u Nišu.
    Kakav cirkus!

  4. ma treba da se promeni vlast. ovi za 4-5 godina nista nisu napravili. samo je gore i gore.

  5. Мики92 закључао тему! Да се разилазимо полако.

  6. Mudraci su lepo rekli da ne možemo ceniti kvalitet (sreću, uspeh...) nečijeg života dok čovek ne umre. Ako neko pun ko Toma nema preča posla pod stare dane nego da gladuje... Što bi rekla moja pokojna baba, ''u šta si sprco godine!?''

  7. А чек, он мисли да ће се његовим штрајком расписати избори?
    Што се мене тиче, може и да умре ако оће, кад је сељак јебени.

  8. Džanki, ali on ako odapne, onda će cela jebena Srbija da svrgne Tadića, i da ga linčuje, i onda će raspisati izbore, i postaviće neku novu marionetu na pedestal, i to je to...

  9. Uskoro se vraća glavni cirkuzant - Šešelj. Toma se zadnih par godina prilično uljudio, postao kulturan, fin i civilizovan. Imajući u vidu da barem 30% glasača voli cirkus, Toma pokušava da što veči deo tih birača prebaci na svoju stranu pre nego što se klovn nad klovnovima vrati u zemlju.
    Ovo praktično znači da hoće da sedi na dve stolice. Zato će slavno da propadne.

  10. Нађох један занимљив коментар на једну од ових вести везаних за Тому. Са сајта Б92 је.

    Kao lekar poznajem sledeće vidove ordiniranja terapije:
    1. per os (na usta)
    2. Intravenozno (uglavnom kroz infuzioni rastvor)
    3. intramuskularno (injekcija)

    Tomislav Nikolić po tekstovima koji su objavljeni, a koje niko nije demantovao, dobija "lekove za srce i protiv bolova"
    Lekovi protiv bolova, istina, mogu se dati intramuskularno, bez tečnosti.
    Ali, LEKOVI ZA SRCE (što su u njegovom slučaju najverovatnije B-blokatori i ACE inhiitori, za lečenje povišenog pritiska i normalizovanje srčanog ritma) UZIMAJU SE PER OS, ODNOSNO NA USTA, SA VODOM!!!

  11. HAHAAHAHA pa naravno, jebeni folirant

  12. pekine kažem da su klevvete itd... ali likovi sa b92 svašta pišu, ne treba im skroz verovati... ja sam klinac, iam 17 godina pa me ta govna političari ne zanimaju, ali samo kažem. :)

  13. a sada serijski program B92........TRAAALALAAAAAAA NAA NASOOOJ MALOOOOJ KLINICIIII.......a kako ste vi, gosn Pejo?

  14. Toma je tako ljigav.. -.-

  15. Nek crkne patetičar jedan smrdljivi.

  16. Slažem se posebno sa tim drakonskim kaznama. Nego se tu postavlja pitanje kako će neki Srbin koji je vaspitavan tako kako je vaspitavan da zloupotrebljava tako povlašćen položaj izvršioca i određivača drakonske kazne. Jedino da za te koji određuju kaznu i kontrolišu korupciju da budu mnogo gore kazne nego za korumpirane moćnike ako lažno svedoče...

    Ne znam, treba da se suočimo sa time da za narednih petnaest godina teško da može da bude bolje, ali lepo, kao što ste rekli, motiku u ruke, ne libiti se posla i raditi i raditi i raditi... To mora nekuda da odvede.

    I ja bi brate u školama uvela neko vaspitanje, insistirala na završnim testovima, podvlačila gradivo iz svake godine koje će se ispitivati tokom CELOG školovanja, nešto što stvarno treba čoveku da ostane ceo život. Ja sam se frapirala kako neke medicinske sestre dele mozak na šest HEMISFERA (očito ni taj pojam ne asocira ni na šta)... Strašno...

    Nego mi o Tomi, je l'? Taj štrajk je krajnje patetičan i njegovo prenemaganje posebno iritira, a iskreno, ništa ja tu ne vidim da će se promeniti...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.