Štrajk glađu zbog izbora

  1. Joj što dobra ideja... Jel' ima ovde neki način da je dostavi do Tadića?

  2. Da bre, sta koji kurac pao u krevet posle jednog dana, random penzioner bi izdrzao duze.

  3. kurd
    Joj što dobra ideja... Jel' ima ovde neki način da je dostavi do Tadića?

    Данима размишљам о томе. Штета што нисам у БГ-у, ја би то урадио.

  4. Jednom nisam pio vodu dva dana i nisam jeo ništa tri dana, a da to skoro nisam ni shvatio... I ništa mi nije bilo.:-)

    Tačno tako. Takođe nisam jeo tri dana i čak nisam ni ležao ovako u krevetu, nego sam se kretao i trošio fizički. Doduše vodu nisam pio samo jedan dan. Kakve bolnice kakvi bakrači, nije mi palo na pamet ni kod lekara didem...

    Dobro, jeste on stariji čovek...ali opet. Smešno koliko je tragično.

  5. Људи, није ствар у храни, ствар је у води. Чуо сам ја још одавно да човек може теоретски 11 дана без хране, али само 3 без воде...

  6. Rialiti šou...Srpska politika je postala jedan jadni rialiti šou...Na kraju će Željko Mitrović da bude predsednik. :-/

  7. On nije čovek, on je političar. :)

  8. Peki jbt, opet srljas. Evo ovde ima i tabela koliko dana moze da se izdrzi - http://www.survivaltopics.com/survival/how-long-can-you-survive-without-water/.

  9. Francky Delevra
    On nije čovek, on je političar. :)

    Апсолутно си у праву. Ту може негде и да се стави тачка после ове реченице на целу тему.

  10. Jericho
    Peki jbt, opet srljas. Evo ovde ima i tabela koliko dana moze da se izdrzi - http://www.survivaltopics.com/survival/how-long-can-you-survive-without-water/.

    О, не! Идем да се избичујем!

  11. Štrajk žeđu je opasna stvar u Tominim godinama. Nije stvar samo u dehidraciji. Krv se zgušnjava pa može da ga opiči tromb i pre nego što se isuši.

  12. Ја мислим да је сва та фрка око штрајкова глађу одлична. Врло брзо, политичари ће увидети да смо огуглали на то, па ће да се поливају бензином, а онда, пошто пичке неће смети да се запале, имаћемо нове, креативне и забавне начине покушаја покушаја самоубиства.

  13. Gledo Jerijevu tabelu i zaključio da je najbolje za Tomu da ga bacimo na 10 celzijusa, da bi šou trajao duže. :-)
    Ona prva varijanta sa štrajkačima koji sede danima na stiroporu i traže izbore mi i nije loše zvučala, al ovo je samo kao neki vid lične promocije...Nije Toma Gandi...

  14. Baš me zanima šta bi bilo da uumre Nikolić.

  15. Proglasili bi ga za sveca Sveti Toma Nepokolebljivi, zaštitnik inatlija

  16. Mislim da to Vučićevo srce ne bi izdržalo.

  17. Изашла би свака шуша на улице. Таман дузмем нове фотеље.

  18. Dosta mi što kukaju za Đinđićem, još sad fali i za Tomom da jadikujemo i vičemo kako bi nas odveo u svetlu budućnost da je živ...Zajebi još jedan politički leš...

  19. Daleko bilo da me Toma negde vodi...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.