Zarada novca, kako?

  1. Imam ja vezu za taj posao nego mi zvizde jaja da idem da perem

  2. kako pranje toliko kad je oblačenje 3 iljade dinara? koliko su to sjebani slučajevi i koliko ih to ima da mora se kupaju? kod mene umru, dođe pogrebno, porodica plati 3 soma, pogrebnik obuče i tera... okupamo ih za života.

  3. ti se razumes je l se desi neki refleks ko sto im se digne, mogu da se useru, upisaju jer im se opusta ne znam ni ja sta, e to se valjda pere i zajebano je

  4. Pa to su one babe i dede što same žive. Oni što se ne kupaju po pola godine i obavezno ostave litar pljuvačke kad te poljube.

  5. Шта три сома по облачењу лешка или три сома дневно плаћа?
    Капирате леш = лешко хахаахахахха

  6. armine, ja koliko sam primetila, pogrebnik samo zameni pelenu...

  7. tri soma po oblačenju, tuljane, a nema svaki dan... plus pogrebnika pun kurac, biju se za posao. npr. meni niko nije umro 2 meseca.

  8. не бих прао лешеве па тачно да је то једини посао на свету а ја највећа сиротиња

  9. možda se peru ovi što umru na stolu kod hirurga, pa od krvi...

  10. не бих прао лешеве па тачно да је то једини посао на свету а ја највећа сиротиња

    Šta fali, Šomi? Ja bih to radio, kad ne bih imao bolju alternativu.

  11. nije to tako strašno, neki su gori kad su živi...

  12. Razlog više da bih to radio=živi se bune i zvocaju, ovi ne.

  13. па добро ти пери, мсм не контам, ја кажем за себе да ја не бих

  14. navikneš, šomi, posle valjda nije teško.

  15. Kosmo kakosi anđele pozz

  16. bohorić:-* evo dežuram...

  17. Hah, da udata nisi kod mene bi uvek bila Prva :) :*

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.