Prijava

Zbog toga ga ubaciš preko Wina, i još će da misli da je ultrazajeban jer ima 2 OSa i još te poštedi 90% posla :)

U zadrugu nemoj da ides ako nemas vezu. Niko od mojih drugova nista nije uradio, jbg iz Kragujevca si, moje drustvo tamo uvek nadje branje malina e sad mozes da beres maline za 1000 ili 2000 kinti dnevno ali ti izaberi 1000 posto za 2000 moras da ispunis kvotu koju neces ispuniti osim ako si profesionalni berac, najbolje da trazis visnje i tresnje njih je najlakse brati, jabuke su teske i ne toliko placene a kad kupis sljive cucis 8 sati dnevno. Jbg kako god okrenes voce se bere po vrucini i zavisno od gazde mogu da te driblaju ceo dan, zato bolje trazi manje placene varijante i tako ti je svuda, ali uglavnom imas obezbedjen smestaj u hranu i sezona ne traje vise od 15 dana. Mozes i da organizujes zurke ako se uortacis sa drustvom i nadjete lokal i uspes da odradis extra, tipa napises promo cene pica i dajes pivo za 50 kinti i 20 kinti si u zaradi osim ako uzimas tuborg i ostalo ali tipa da dodas 20-30 kinti po picu bices u dobitku. Pice uzmes iz diskonta i ono sto ne popijes vratis i u plusu si. Nikako nemoj u gradjevince jer im redovno kasne pare ako ih uopste dobiju. Nemoj u usluzne delatnosti jer su uglavnom slabo placene i sigurno ti zapada subota ako ne i nedelja.

Dosta sam za džabe svima radio, od sad i bratu ima da naplaćujem!

Prljavi kapitalisto! :D

Inače dobra fora u ovo vreme kad svaka seljačina ima komp. Još ako mu instalirate one kretenske smajliće na fejsu, njegovoj sreći nema kraja. Ja to radim po potrebi, jbg 2-3 puta mesečno, po 10-20 evra, zavisi od slučaja i nakupi se neka kinta...

P.S Neces se leba najesti od internet zabava, svi bi to radili da tu ima leba. Uglavnom su gluposti i nakacices viruse, jedino ako negde nadjes da budes mod na chatu za pare, znam da je pre imala mogucnost, ali moras da postupas po pravilima.

Kretenski smajlići su inače spyware, ako mislš na facemoods.Pola Srbije ima zaražen komp.
E a dođoh na ideju:
Utrenirate kera i tražite tartufe po šumama i gorama.
Edit:
A i divanili su na elitsekjuritiju o tome već
http://www.elitesecurity.org/t210760-Ideje-kako-zaraditi-novac-bez-puno-ulaganja
Ima i tu par dobrih predloga.

Posudiš od nekog klavijaturu, nekog Korga, nasnimiš midija narodnjaka, skineš tekstove i udri u kafanu na periferijama grada Čikaga.

Utrenirate kera i tražite tartufe po šumama i gorama.

znam za re kerove, ali skupa obuka majkumu...
može to isto i svinja da radi, samo ona će da pojede te tartufe što iskopa

http://www.ttmarketing.org/reg.php?ref=194856

Evo jedne agencije koja se bavi marketingom, registracija treba, i koliko sam ja razumio, oni ti spemuju mail i tako to, a ti za to dobijaš pare, jer su to reklame...

ja sam radio malo preko studentske, ali to sto tu me ortaci zvali, tipa u zadnjih 4 meseca sam bio 5 puta da radim...od prenosenja nekih metalnih ormara do dodavanja paketica dedamrazu

super nesto, lep kes, uvek dobrodosao kad uleti, ali jako neredovno, i ovo sto sam bio imao sam srece sto poznajem neke ljude, kojima sam bio cirka 5 covek koga ce da pozovu

za zadrugu ako hoces da redovno radis bas moras da vijas ljude, da se nameces, i ne smes da odbijas kad te pozovu

ma ako si malo pokvaren znas kaki lep kes mozes da zaradis, narezes lepo 2-3 dvd-a sa sistemom i osnovnim stvarima, i kazes kolegama da razglase da instaliras vindous za 1000-dve dinara, znam lika koji radi to, al ima puno kolega koji na kompu znaju da koriste samo fejzbuk, takvi ga ljudi okruzuju

takodje znam lika koji po svom selu otvara fejzbuk naloge starijim ljudima za 300 dinara...fin decko, a oni to nebi sami umeli, pa ga pocaste..kaze jedan dan je otvorio 5 komada

@strajo, ti bese ekonomista? jesi razmisljao da odradjujes kolegama burzujciicima proekte za kes?

A jeste razmišljali o radu u duvanu ili breskvama?Meni je to dostupno, ali je duvan jako teško brati.Može da se zaradi 1500-1800€ za sezonu.Al da se radi, radi se, treba da se cima žestoko.A i otrov je to.AL opet, sa druge strane, ide se ujutru u 5 sati i završiš sa poslom pre 12:00.To je zato što se ne radi klasično na satnicu nego na sušare, tj. kad se jedna ili dve naberu (zavisi od toga koliko ljudi ima u ekipi).Ima tu i zajebancije oko baliranja, pakovanja, sušenja al da ne davim sad.
A što se tiče breskvi, to je lakše, ali se radi 8 sati, a nekad čak i 12-13.Jebeno je to što na primer radiš na +45°C, pa onda uletiš u hladnjaču da istovariš paletu, a u hladnjači 3°C maksimum.

To za pranje leseva je urbana legenda, nije tako bajna kinta, a i ne moze da se upadne to mahom rade cigani sa vezom...isao sam do mrtvacnice pre par godina sa ortakom da se raspitam...
A zadruge ,kako te usere, prosle godine na leto sam bio uclanjen u 4-5 zadruga niko me nije zvao,a u jednoj je caletov poznanik direktor....Tek na jesen su poceli da me zivkaju naravno kad su pocela predavanja i u ponudi su bili magacini u okolini Surcina, radio sam mesec dana za oko 700 kinti dnevno(jer zadruga uzme pola).
Dobar posao mozes da nadjes jedino preko poznanika....zaobidji oglase i zadruge.....nema leba od toga....

Postoje sajtovi koji nude poslove tipa ispravljanje velikih i malih slova pa do ozbiljnih programerskih zajebancija. Guglaj zaboravio sam imena....Funkcionise na foru licitacije ko da nizu cenu rada (gde uvek pobedjuju Srbi i Kinezi,jel te zbog standarda),postoje rejtinzi koje popunjavaju poslodavci, sto bolji rejting i sto vise odradjenih poslova to ti daje za pravo da cepis vecu cenu rada , za ove tupave poslove mozes da uzmes 10 dolara, a to je obicno par sati rada....
OVo je 100 % provereno, znam par ljudi sa ETF koji to rade

ma ako si malo pokvaren znas kaki lep kes mozes da zaradis, narezes lepo 2-3 dvd-a sa sistemom i osnovnim stvarima, i kazes kolegama da razglase da instaliras vindous za 1000-dve dinara, znam lika koji radi to, al ima puno kolega koji na kompu znaju da koriste samo fejzbuk, takvi ga ljudi okruzuju

Ovakvi i mene okružuju, ali ne mogu da im naplatim u pm... Da sam naplaćivao, sad bih bio bogat čovjek...

gle sta je mladih bizMismena..
THIS TIME NEXT YEAR....

Ja sam sa burazerom pre X godina hteo da skupim neku kintu preko leta, i kao šta ćemo kako ćemo, odlučimo se da peremo ljudima šoferšajbne na naplatnoj rampi. Znam da na prvi pogled zvuči smešno, ciganski posao i te fore, al ne možete da verujete koja je tu kinta u pitanju (ja sam prvi dan na rampi zaradio pola svoje mesečne stipendije u to vreme od koje je jedan srednjoškolac mogao sasvim pristojno da živi). Nemaš apsolutno nikakva ulaganja sem sundjera, metlice i malo deterdženta.
E sad, znam da ganferi drže monopol dole kod hale "Jezero", i da tu nema leba, al sad je to sve popularnije na benzinskim pumpama. Jes da nisi neka riba, Strajo, al možda možeš da probaš da upadneš na neku pumpu. Blejiš tu ceo dan, malo pereš šajbe, i na kraju dana ne možeš da izbrojiš pare.

КО је мало већи и изгледа зајебаније може лагано да нађе посао као избацивач или секјурити у неком клубу , дискотеци....Такви се увек траже.Јес да ту нема леба , 40-50 евра плафон за вече обичним викендима , ал није то мала пара кад погледаш шта си радио - ништа!Само се трудош да будеш неупадљив да се не мрштиш или смејеш , ћутиш и боли те курац.Ако настане неко срање ту аутоматски упадну ови регуларни и старији , ти се само моташ мало ту око њих , помогнеш да избаце неке проблематичне.Не ваља ако пребијеш неког , најебаћеш....
Или , идеш са парохом када свети водицу по кућама и помажеш му а он ти да један део на крају дана :))

Или , идеш са парохом када свети водицу по кућама и помажеш му а он ти да један део на крају дана :))

U da ovo sam zaboravio! 8))))))))

poslovi.infostud.com

Може и да се дилује. Постанеш дилер и дилујеш. Дилери су зајебани, јер дилују.

Ovo što L@ki kaže zaista nije loše. Čak je još bolje ako čuvaš ona mala kazina i gluposti. To je prošle godine bilo 1000-1500 dinara noć. Naravno ne radiš apsolutno ništa sem što celu noć gledaš filmove na OGROMNOM TV-u.

Ako dođe do pljačke ili šta ti ja znam -ne reaguješ. To je čak naređenje. Jedino što trebaš ljudima govoriti da ne pljuju na rulet i ne tuku ga i to je to. Izbaciti maloletnika koji je zapeo da kocka napolje.

Veoma je jednostavno.

Ko oće da uči može i učiti, ponekad dva čoveka ne uniđu u kazino za noć, milina od poslića.