Prijava

električar
Za instalaciju OS-a se uzima od 1000 dinara (ako si baš teška poštenjačina i mazohista) do 1500, možda i 2000. Realno imaš gomilu ljudi koji to ne znaju sami da rade, zalepiš oglas na banderu i čekaš.

А баш хтедох за ово да напишем. Па реално, ја сам докторирао инсталирање система, само скинем преко торента ХР, Висту и Седмицу, плус основне програме, и продајем маглу. То је пар сати рада за 'иљадарку.

Си, си, ово инсталација којештарија може бити фин џепарац. Још ако знаш рикавери да одрадиш - ето ти бизмиса.

Zvucace kao da se sprdam,ali sam ozbiljan....Postavljanje onog otrova za pacove,plate su do jaja,tipa 30-35 hiljada,dobijes ful opremu naravno,ides i prskas ono sranje.I pranje leseva...tu su oooogromne pare,jebi ga,malo ciji zeludac moze to da izdrzi,ili se 'pak plasi,ali ko moze,neka proba,mislim da je oko 600e,ako ne i vise...lupio sam,ali je mnogo kesa.... Ostalo naravno,zadruge,a najbolje je mozda punjenje rafova,u 3 smene se radi,a fina je kintica ako se upadne za mesec,dva...

Си, си, ово инсталација којештарија може бити фин џепарац. Још ако знаш рикавери да одрадиш - ето ти бизмиса.

Ма какав риаквери, то им само одрадиш чисто реинсталацију, и даш рачун овако:

Систем - 1000 динара
Вин Рар - 100 кинти
Мозила/Хром да се гледа фејс - 100 кинти
Јутјуб даунлоадер - 100 кинти
Неро - 100 кинти

итд итд.

Ово је генијално, има да излепим на лето пола града, дузимам паре нубовима. :)

Kontaktiraj Džankija, ima odlične dojave, zarada 100%.

Igraj loto, toto, pičke materne, neće bit odma rapa, al kad te usere, jarane, ima da se usereš....

То је пар сати рада за 'иљадарку.

E ovo je najveći problem, tih sat-dva mogu da se oduže u PM. Najgore je kad nešto od hardvera strada, tipa matična ili hard disk a i ne pomišljaš na to. Zato preporučujem HirensCD, prvo ispitaš hardver na brzaka pa se posle drkaš sa sistemom.

E da, kad dođe zima ako Bog da i padne sneg, najbolje je da skupiš par ortaka i napraviš ekipu za čišćenje belih govana. Po 500 dinara za čišćenje prilaza u dvorište, 1000-2000 za celo dvorište u zavisnosti od veličine. Može da upadne i neko čišćenje kola bez problema.

Ko želi da se obogati nek proba da promeni avatar Skočimišu.

pranje leseva...tu su oooogromne pare,jebi ga,malo ciji zeludac moze to da izdrzi,ili se 'pak plasi,ali ko moze,neka proba,mislim da je oko 600e,ako ne i vise..

Ово сам и ја чуо. Само, не знам у ком је фазону... Јел метнеш палац на црево и шибаш по Пантелији или мораш додрадиш неко дубинско чишћење?

метнеш палац на црево и шибаш по Пантелији

Bar je meni tako receno...

Ево инфоа,баш за Страју, пошто је из Кг-а....тебра,нађи некога ко шљака на овом смолвил насељу,нека те убаци...чуо сам да касне екстремно са роком,и да им увек треба раје за физикалије...кинта не знам колика је,ал' не верујем да је баш неки мизер...

метнеш палац на црево и шибаш по Пантелији

Кад се нисам изврнуо са столице. :))

Ма гарант ти дају бре и четке и све то, па да га робаш, бријеш и препарираш.

Има један лик у Нишу који шиша мртваке за 50 кинти по шишању. Ми се зајебавали да само једну фризуру зна и да му се муштерије никад не буне.

метнеш палац на црево и шибаш по Пантелији

kooooji si ti kralj, izgiboh od smeha :D :D :D

hvala ljudi, drago mi je da mi izlazite u susret.
lacpa, videću da se raspitam, hvala!

I da, ko hoće da se obogati nek mi stavi nešto na avatar, makar i kurčinu Pantelijinu....

Ja sam ozbiljno razmišljao da organizujem to čišćenje snijega plus paljenje automobila ujutru, imam onaj prenosni ispravljač, čuda čini u januaru. S obzirom da je Doboj mali grad, bilo bi lagano dopeljati se sa jednog kraja na drugi, nema tu 15 minuta hoda, autom si za 3 minute đe oćeš.

Pošto imam rutinu da svaki dan odhodam bar 2 sata,preko ljeta ću da okačim oglas - ŠETAM PSE, sat i po - 10 maraka (lupam, još nisam skontao cijenu, kontam uvesti dnevnu, sedmičnu i mjesečnu tarifu, sve sa popustima pa još računam). Kad već hodam - da zaradim nešto usput.

Ozbiljno ovo izigravanje grtalice zimi se isplati, naročito u većem naselju. A i šetanje ćenova nije loše, mada ja nemam živaca da vodam džukele po parkovima i skupljam njihova govna u papirnu kesu.

Систем - 1000 динара
Вин Рар - 100 кинти
Мозила/Хром да се гледа фејс - 100 кинти
Јутјуб даунлоадер - 100 кинти
Неро - 100 кинти

Ovo ću da probam, majke mi.
Dosta sam za džabe svima radio, od sad i bratu ima da naplaćujem!

Aj ozbiljno ako neko zna za popisivanje, to hocu i ja. Gde se to uopste prijavljuje i kad.

Za podizanje Linuxa odma 2000, bez razmišljanja. A za Nero je malo 100 kinti, 200 minimum.

Za podizanje Linuxa odma 2000, bez razmišljanja.

Jebo majku ako im i diskove ne poklonim za 2000 kinti!
A još i ako im uradim dupli sistem, uhuhu, bez 3 neću da pričam!

Linuks je zajeban za instalaciju, jer ima više posla nego na glupom Winu. Treba da se nešto kucka, montiraju se particije, sto kuraca.