Prijava

A što vi bijete glavu oko toga? To će Kajzi da sredi onako kako njemu odgovara i kad njemu odgovara :). Dovoljno mu pomažemo pišući definicije, a Modovi i brišući ih :)

@ива98: Хаха, ми имамо нашег Чака име му је госн. Бата : )

@Тулумбац: Па јесте, Исидора је познати доброТВОР који воли да подржава овакве културне подухвате.

Ма бре људи што сте так'и песимисти, уз мало добре воље и мало дубљи џеп снови постају реалност. Ево, кад би се ауторима исплаћивало 5 евра по дефки то би многе мотивисало да загреју (компјутерску) столицу и напишу што више добрих дефки = )

Ili sto vise losijih. :))

E to bi stvarno motivisalo ljude. :D
Ili, još bolje, 5 evra po plusu.

a da dobijamo i neki evro kao dohodak na rank :)?

A da dobijemo dzabe neki evro? :)

I koji evro na staž! :):)

svima po evro!!! aj sad razlaz! :))

Bice dobro ako ukupno dobijemo evro. :))
Mogu za te pare da se popiju 4 dobre rakije. :)

Gde to majketi? Da počnem i ja da izlazim tamo :)

Kod mene u podrumu. I jos ti ostane evro. :)))

Ima po kafanicama, 20-30 dinara je jedna. Jes' da ne peru case, al' jebiga. Kriza. :)

Ok, svi kod Tuluma u podrum da štedimo pare i da pravimo gore pominjanu knjigu. Kad se svi dobro olešimo, idemo kod Kajzena, da vidimo šta će on da kaže :)

U tu knjigu nebi usla ni jedna moja tvorevina,mnogo sam explicitan...

Шта има везе, издаћемо и "Вукајлија: Adults Only" верзију са "масним" дефиницијама и наравно налепницом "parents advisory". Ова XXX верзија Вукајлије на крају уместо садржаја може да садржи и обнажене фотке чланова, вукајлијаше без шминке или вукајлијаше у љубавном заносу : ) Или додатак у виду "Уради Сам: како до дефиниције" или "Вукајлијаш за 7 дана" итд.

Ма има идеја кол'ко 'оћеш ; )

Jedno je sigurno - ne vidimo mi od toga ni kinte. To je i normalno, čovek je imao ideju na vreme...