Prijava

E jbg... Ja ne znam sta drugo....

Sad mi dade neki lik ideju... Rokam screenshotove jedan po jedan i tako teram kroz telefon dok ne nadjem ono sto mi treba, ima da potraje i jedno 50 puta da ga oktacinjem od kompa ali jbg :D

Komplikovano ti je to. Nego probaj da nadjes neki program preko koga mozes da pristupis fonu sa kompa (znam da za ajfon ima) i preko njega da isprebacujes.

Pa da, ali onda mora da bude taj mod ukljucen, a meni je MTP ukljucen, nesto kao na foru mass storage,ali mi daje da vidim i memoriju telefona (sto se ne odnosi na poruke,kontakte itd)...

OPAA, nasao je njihov program, PC Companion, sad cemo da vidimo sta dalje...

Jebi ga, slabo znam oko androida al sam za moj fon trazio program da kopiram poruke i nasao taj gde sve mozes da kopiras iz fona, ukljucujuci i kontakte.

Ja ne znam da li je ovo stvarno ovoliko idiotski ili sam ja glup, ali da ti da kopiras kontakte iz starog i onda te ceka da povezes novi telefon da prebaci, nece da ti ostane u kompu...

Doduse, negde on mora u temp folderu da ih cuva u medjuprocesu, sad cu da probam da ga zajebem...

Uspeo sam, na ,,slepo" . Screenshot po screenshot i eto ti... :D

Android, ZTE Blade G, neće da mi se poveže sa kompom preko USB-a nikako. Piše "USB Device not recognized"... Šta može da bude problem?

Telefon može da bude problem.

Treba i da se stiklira "USB debugging mode" na telefonu. Ili odstiklira, jebem li ga, jedno od ta dva.

pokušaj da uštekaš USB kabl u neki od par USB portova
edit: mislim, probaj neki drugi port, i one pozadi

I to, a i možda imaju neki drajveri još da se skinu.

e
preporučite mi neko napajanje 550-700w, može i modularno, samo da je neko stabilno tj, da poseduje neku finu amperažu na 12V+ grani (iz ličnog iskustva) i da poseduje one zaštite. čiftek, termaltejk, nešto u tom rangu, zajebite me s sisonikom i sl, neam ške za tako nešto. Neko do fazon 7000 dinara?

Digli su glodari cene zadnjih dana 20+ posto, ne znam da li moze nesto da valja za te pare.

E da, sad se setih, moraju drajveri za ZTE da se instaliraju, sad cu da se setim koji idu.

e
preporučite mi neko napajanje 550-700w, može i modularno, samo da je neko stabilno tj, da poseduje neku finu amperažu na 12V+ grani (iz ličnog iskustva) i da poseduje one zaštite. čiftek, termaltejk, nešto u tom rangu, zajebite me s sisonikom i sl, neam ške za tako nešto. Neko do fazon 7000 dinara?

e
Ja kad sam uzimo komp (januar 2k12) svi (kad kažem svi mislim na sve IT portale i forume) su hvalili Seasonic napajanja. Ja poslušo i uzeo SS500ET model i evo da kucnem u drvo, šljaka i dalje ko zmaj.

edit: tolko jebe da je letos kad je grom opalio u banderu dve kuće od mene sve pocrkalo osim kompa eto