Prijava

хаха Раде, нисам толки нуб па да не знам да уђем у биос :)
и на овом бренд Деллу се у БИОС не улази на ДЕЛ типки :П

Izvini.
Onda F2

Ma dobra ploča. Nego, ne znam kakvu grafiku kontaš ubaciti, ako uzmemo u obziro da mora svariti muku i crninu svih gifova koje ti ovdje kačiš :-)

Dajte mi neki link da ukradem matlab.

Имам неки вајрлес усб TP LINK, инсталирао сам драјвере, па драјвере и утилити, не помаже ништа. Елем, чим кренем да скидам нешто или отворим неки јутјуб видео, дужи, пуца веза. Морам да га извадим, па убацим поново, да опростите.

Jel se greje?

Vruć na dodir?

Moj drugar je imao isto neki tp link i imao je problem recimo pusti mu nešto da skida i posle 5 minuta samo izgubi vezu. Gledamo šta je ne možemo da skontamo, svi drajveri ok.
Kad radi na ler, tj kad nema protoka onda je ok. Čim mu zadaš nešto da radi počne da se greje nenormalno i ubija sam sebe. Zato sam pitao.

Posle ga vratio i dobio drugi, bio u garanciji.
Jel ima neka nalepnica na poleđini? Koji je model?

Е па мени се исто то догађа. Мени чак ни на лер не ради баш баш најбоље, ал доста ређе пуца веза.

Има - TP-WN723N

изгубио сам рачун, јебен ли му мајку, па сад покушавам на све начине прво да се снађем, јер је био типа 2 сома.

Pu jebemu djeces racun zagubit...

Rade, ovo zadnje je ziher patent ove dvojice junaka:

http://www.a-jeto.cz/images/home/celotisk.JPG

Taj rad.

Ali ljudi se snalaze. Gedora tjuning.

Stavi neke druge drajvere - najnovije ako vec nisi njih - ako jesi, probaj sa starijim, moze da pomogne. Ja imam 722NC vec 3 godine, radi bez prekida i skoro nikad problemi s njim, samo se ponekad ubaguje posle sleep-a, ali i to prilicno retko.

Sramota me je šta zajebah al moram pitati.
Postavim sinoć šifru na laptop i sad kucam i kaže pogrešna. Guglah nešto i sve prekomplikovano nađoh pa ako znate neko jednostavno rešenje za nas smrtnike

Sinoc razbih telefon u naletu besa (takodje prouzrokovanim tim telefonom) i sad sam se jebao u dupe. Samo ekran ne radi i molim Boga da imam na sd kartici neku raniju kopiju kontakata. Ukoliko nemam, ima li nacina da povadim?

Takodje, imam jedan Galaxy Fit koji je zakljucan na mts, a ja imam telenor karticu. Je l' ima neko sa sajta da zna sa tim madjijama da mi nadje kod za otkljucavanje?

Ako si razbio neki android fon. Nemas brige za kontakte. Jer ti se svaki kontkat kopira na google nalogu ako si fon prijavio na neki gmail nalog....

A za otkljucavanje je malo ses ako nikad nisi radio. To je u principu samo neki programcic. Ali koji i kako radi nisam siguran. U servisu ti za to uzimaju oko soma dinara....

Ako si razbio neki android fon. Nemas brige za kontakte. Jer ti se svaki kontkat kopira na google nalogu ako si fon prijavio na neki gmail nalog....

Pa jeste, Sony Xperia E je u pitanju, ali ne znam da li je bekapovanje na gmail bilo uljuceno jer znam da me je jednom tako mnogo jako zajebao, sve mi bio sjebao, imena izmesao. Kao ono u fazonu na starijim telefonima kad ti stavi neke brojeve i zagrade u imana i slicno, taj neki fazon. Je l' mogu preko kompa da proverim ima li ih na nalogu?

A za otkljucavanje je malo ses ako nikad nisi radio. To je u principu samo neki programcic. Ali koji i kako radi nisam siguran. U servisu ti za to uzimaju oko soma dinara....

Znam, nego videh da ima ljudi na netu koji su uspeli da otkljucaju preko nekih sajtova, tipa posaljes IMEI i oni ti mejlom daju kod... Bedak mi da dajem pare da se ovo dekodira kad ceo telefon vredi 2 crvene.

EDIT:

Ima kurac kontakata... Sad sam pogledao, ima cela 3...

Je l' mogu preko kompa da proverim ima li ih na nalogu?

Da da odes na google i ides klasika prijavi se ukucas tu mail adresu na koju je bio fon prijavljen. I onda udjes u neka podesavanja (ono gore desno stisnes da se otbori padajuci meni). Pa skrolujes na dole i udjes u kontrolnu tablu i tu opet skorlujes dok ne dodjes do kontakta.
Ovo sam kucao iz glave, javi ako se ne snadjes da slikam gde tacno ulazis.....

Ma pogledao sam, ima malo nesto i to cak neki koji mi ne trebaju...