IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. ok ziv bio shomy

  2. a neki program za secenje mp3 zapisa? :D

  3. fala velika. sljaka fino

  4. da li postoji opcija da downloadujem video poruku na skajpu?

  5. Evo i ovdje da se javim da ne znam postoji li.

  6. Rutovati telefon pomoću kingo aplikacije ili ne?
    Mišljenja i sugestije...

  7. Ne znam, Hogare, jer ako ga brikuješ, jbg, ode telefon. Radije daj nekome ko zna i nemoj štediti pare. Koji je telefon u pitanju, buraz?

  8. U pitanju je LG e440.
    Moje znanje u ovoj oblasti je dosta skromno, ali kako se radi o niskobudžetnom telefonu, voleo bih da pokušam sam.

  9. Rutuj. Kingo je totalno bezopasan. Mos ga brikujes samo ako fazon potrosis bateriju tokom ruta, ali ni tada vjerovatno ne.

  10. I ne treba ti neko znanje btw, svi ti koraci pisu i potpuno su debilno jednostavni. Ako ne uspije rut, izbaci ti obavjestenje i nikome nista.

  11. посети јућуб и хда форум, има свугде како да рутујеш фонтеле

    неће му ништа бити, мораш да будеш баш гадан дауновац да би га хардверски бриковао. 99 срања која могу да ти се десе се дају средити

    реци који фон имаш? За сумсунг се ради преко Одина а за Њекссуе преко Њексус роот тулкита, јебига са њима сам се само зајебавао

  12. Ne slušaj njih, Hogare, idi troši pare ;-)

  13. неслушај келта,

    Р У Т У Ј
    У
    Т
    У
    Ј

  14. Radi šta hoćeš, kad uništiš telefon, nemoj reći da te nisam upozorio.

  15. Dvoumim se izmedju dva telefona.

    Obzirom da sam resio da predjem na Windows, a finansijska situacija mi dozvoljava jedino mid-range telefone, svidela mi se Nokia Lumia 735 i otkad je izasla meni je zelja da je kupim, sad mi istice ugovor u Telenoru i resio sam da nju uzmem, kad ono, odem ti ja tamo i pojavila se Microsoft Lumia 640 XL LTE.

    Evo zasto ne znam za koju da se odlucim:

    - Ista cena maltene, ali...
    - 640 xl ima 13 mpx kameru, a 735 6,7 mpx (obe imaju Carl Zeiss optiku)
    - 640 xl ima veci ekran ali istu rezoluciju kao i 735 pa ima manje piksela po kvadratnom incu (640 -> 259ppi ; 735 -> 312ppi) sto znaci da je slika na 735 ,, tecnija"
    - 735 ima Super Amoled ekran, a 640 IPS LCD Clear Black, oba imaju svoje prednosti, ali mi je super amoled bolji u pogledu kontrasta, a i lepse mi izgleda onako zakrivljen
    - oba imaju gorilla glass 3, ali na 640 je nekako ,, meksi " ekran i prst jednostavno ne klizi kao na 735
    - procesori, unutrasnja mem. i ram isti
    - oba koriste 4g lte
    - na oba ce biti upgrade na win10

    ... i na kraju, ono sto me najvise nervira, 640 izgleda tako socijalno u odnosu na 735 koja izgleda kao telefon od 500 evra.

    Ima li neko neki od ova dva telefona bar neko misljenje da postuje?

    735
    http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/ac72246ba3a94f4eef1c5028c38a882a/200857695/lumia-735.jpg
    640 XL
    http://images.newtechnology.co.in/wp-content/uploads/2015/03/screenshot1425550336@1X.jpg

  16. kako da znam koje internet i kablovske provajdere imam u svom gradu?

    posto mi je mnogo da placam 2700 din za kablovsku i net a nemam ugovornu obavezu trenutno.

  17. Da okrećeš jedan po jedan broj koji si izguglao pa da pitaš za svoj grad. Ili da šetaš i da zevaš po radnjama

  18. Pa imas ove vece sve verovatno, osim ako na Peshteru si
    Telekom, eunet, orion...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.