IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Boxer
    Da okrećeš jedan po jedan broj koji si izguglao pa da pitaš za svoj grad. Ili da šetaš i da zevaš po radnjama

    + Milion, suva realnost.

    elem u mom gradu sbb drzi monopol, racunam 97 posto i nesto malo mts. ima neke opcije adsl i wireless ali ni jedno mi se ne svidja.

  2. Drži svuda, pokupovao je sve živo. Sad je i Total njihov itd.

  3. Тотал је одувек био њихов мешчини брт.

  4. Ne znam brt ali znam da sad idu redom i skidaju Total antene i uzimaju risivere i rokaju rutere sbb tj prebacuju na kablove sve

  5. ma za kablovsku cu verovatno sledece:

    set top box i neku jacu sobnu antenu. u principu koj ce mi kurac kablovska? bacanje para.

    samo ako ne sljaka antena (a nece verovatno jer sam u prizemlju) moracu da se penjem na krov zgrade od 6 spratova, da kupim antenu, da smislim kako cu 20 metra kabla da provucem....

    al za internet nzm 1690 din je 6mb protok (10 ako potpisem ugovor)

  6. Ne znam šta vi imate od toga, ali ja gajbi imam SBB D3, neki gold duo paket sa kablovskom i vajerles internetom sa super brzinom. Jebem li ga meni je SBB dobar, imaju ga i moji matorci na Bežaniji, a dok sam bio tamo uplaćivao sam mesečno net. Nikad nije bilo problema oko signala neta niti kablovske, osim u par slučajeva kad se dogodi kvar ali su i to brzo rešavali. Ne znam, meni je SBB skroz dobar.

  7. nisam rekao da je los vec da mi je mnogo para 2700 dinara za 6mb protok i paket od 70 kanala na kojima nema nista da se gleda. odlican je sbb al za te pare nikad

  8. Janpi ovaj Gold Duo što koristim ima valjda oko 160 kanala plus radio stanice, a interenet je 20mb u sekundi, tačnije rečeno leti. Ugovor na dve godine i košta 2990. Po meni je to ok cena, jer osnovni paket kablovske koji imaju moji matorci košta valjda oko 1130 dinara, ali kad bi dodavao net sa brzinom koju ja imam ovde mislim da bi ispalo skuplje.

  9. Ja imam gold trio i veoma jebe.
    Ima mnogo bolje kanale no IPTV telekomov, plus vracanje da ne pricam.
    A net realno samo kara.

  10. Sale gold trio je u stvari kablovska, net i fiksi telefon? A inače jeste bolji nego IPTV, šije ga ozbiljno.

  11. Jeste gonzo.
    Posto nisam u kuci imao fiksni reko daj da nakacim jos fiksni nego da mi telekom tri godine razvlaci kable.

  12. e Hogare uradio sam to pre neki dan, i sada kad hocu novi sistem da roknem - nece.
    Gledao sam po netu, kao treba mi nekui bootloader. Trazim tutorijal kako to da uradim,, kad ono ima 3234 koraka i odustao sam.
    Jesi ti samo rutovo ili si i novi sistem krkno?

  13. ugasiš fon i onda drižiš volume up dugme i power fugme u isto vrijeme
    i čekaš nekih 30 sekundi i pojaviće se botloader
    onda ideš wipe pa on to obavi i posle instaliraš novi rom

    preporuka za y300 je aosp b209 mod
    http://www.modaco.com/topic/372741-rom411b209-aosp-mod-28022015/

    on je ažuran još uvijek, najbolji je što se tiče svega
    poz

    napravi profil ovde papet i zapitkuj ove neke ljude, sve će ti fino objasniti

  14. kad krenem da instaliram samo mi izbaci error i gg

  15. taj si mi vec dao link, skinuo sam, nabacio na fon i sve. Obrisao sve sa fona i prc. Nece

  16. jesi prvo wipe uradio, ono prevukao sa lijeva na desno?

  17. sta s leva na desno? :D

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.